Загружается, подождите...

Муно тайсс форте (Immuno theiss forte)


Міжнародна та хімічна назви: Echinaceae;

основні фізико-хімічні властивості: рідина від коричневого дочервонувато-коричневого кольору, з характерним запахом і смаком;

склад: 100 мл крапель містять 75,6 мл соку з трави свіжої квітучої ехінацеїпурпурової (Herba Echinaceae purpureae) (1,5-2,5:1); 1 мл розчину відповідає 20краплям;допоміжна речовина: спирт етиловий. Містить 22 % об. алкоголю.

Форма випуску. Краплі дляперорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулюючі засоби. АТC L03A X13**.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Препарат Імуно Тайсс форте виявляє імуностимулюючу дію. Збільшує кількістьлейкоцитів і клітин селезінки, стимулює фагоцитарну активність гранулоцитів. Фармакокінетика.Дані про фармакокінетику не представлені, тому що в даному випадку йдеться проскладну суміш природних речовин, яка не може бути стандартизована за однимкомпонентом.

Показання для застосування. Підтримуюча терапія рецидивуючих інфекційдихальних і сечових шляхів.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти старше 12 років приймають по55 крапель (2,75 мл) 3-4 рази на день.Дітям від 1 до 12 років рекомендується таке дозування: Діти від 1 до 6 років. Денна доза – від 2 до 4 мл Діти від 6 до 12 років. Денна доза – від 6 до 8 мл При прийомі 3 рази на день Від 13 до 27 крапель 3 рази на день Від 40 до 53 крапель 3 рази на день При прийомі 4 рази на день Від 10 до 20 крапель 4 рази на день Від 30 до 40 крапель 4 рази на день Крапліможна приймати нерозбавленими або розбавленими водою в чайній ложці, незалежновід прийому їжі. Курс лікування – не більше 8 тижнів.

Побічна дія. В окремих випадках можуть мати місце реакціїнадчутливості. При застосуванні ліків, рецептура яких містить ехінацею,спостерігалися висипи на шкірі, свербіж, зрідка – набряк обличчя, задишка,запаморочення і зниження кров’яного тиску.

Протипоказання. Препарат Імуно Тайсс форте не слід застосовувати припрогресуючих системних захворюваннях, таких як туберкульоз, лейкемія абозахворювання,подібні до лейкемії (лейкоз), ревматичні захворювання сполучної тканини(колагенові хвороби), розсіянний склероз, СНІД, ВІЛ-інфекції та інші аутоімуннізахворювання. Препарат Імуно Тайсс форте не можна приймати при відомійнадчутливості до рослин родини складноцвітих.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

Передозування. До цього часу про випадки передозування повідомленьне було.

Особливості застосування. Жінкам слід уникати використання препарату ІмуноТайсс форте протягом вагітності та годування груддю, хоча ніякі повідомленняпро шкідливі ефекти цього препарату не надходили.Препарат Імуно Тайсс форте містить 22 % об. алкоголю. Це слідвраховувати при керуванні механізмами та автомобілем.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі, в місцях,недоступних для дітей. При зберіганні крапель можливе помутніння розчину чивипадання осаду, що не впливає на активність препарату. Термін зберігання – 3 роки.Після відкриття флакону його вміст придатний до вживання протягом 4тижнів.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z