Загружается, подождите...

Ммунал (Immunal)

основні фізико-хімічні властивості:

прозора або каламутна рідина відсвітло-жовтого до червонувато-коричневого кольору, з характерним запахом;допускається наявність пластівчастого осаду; склад:

1 мл розчину містить 0,8 мл соку, одержаного з квітучої,свіжозібраної трави ехінацеї (Echinacea purpurea L.). Розчин містить 20 %етанолу;

допоміжні речовини:

сорбітол. Форма випуску.

Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтичнагрупа.Імуностимулятори. Код АТС L03AX.Фармакологічні властивості.

ІММУНАЛ® є природнимрослинним лікарським засобом для стимуляції імунної відповіді. Ехінацеяпурпурна містить біологічно активні речовини, що неспецифічно посилюють захиснісили організму. Збільшуючи кількість лейкоцитів (гранулоцитів) та активуючифагоцитоз, вони гальмують проникнення мікроорганізмів у людський організм.Встановлена противірусна активність ехінацеї пурпурної відносно вірусів грипута герпесу. Показання для застосування.

Лікування і профілактика частих застуд ігрипу, а також як допоміжний засіб при лікуванні антибіотиками захворювань, щосупроводжуються зниженням імунітету.

Сік ехінацеї пурпурної рекомендується для посиленнянеспецифічної імунної відповіді при загальних бактеріальних і віруснихінфекціях. Спосіб застосування та дози. Для досягнення позитивного ефекту ІММУНАЛ® слід приймати неменше 1 тижня.

Дорослі і діти старше 12 років:

по 2,5 мл (50 крапель) 3 рази на день.На початковійстадії захворювання перша доза становить 5 мл(100 крапель), потімприймають по 2,5 мл(50 крапель) з 1 - 2-годинними інтервалами протягомперших двох днів. Далі приймаютьпо 2,5 мл (50 крапель)3 рази на день.

Діти від 1 до 6 років:

по 1 мл (20 крапель) 3 рази на день.

Діти від 6 до 12 років:

по 1,5 мл (30 крапель) 3 рази на день.Краплі приймаютьз невеликою кількістю рідини.Для точногодозування додається піпетка.

ІММУНАЛ® краплі можна приймати без перервине більше 8 тижнів. Побічна дія.

Рідко можуть спостерігатись реакції гіперчутливості увигляді почервоніння шкіри, свербежу, набряку обличчя, тяжкого дихання,запаморочення або зниження кров’яного тиску. Протипоказання.

Прогресуючі системні захворювання: туберкульоз,лейкоз, колагенози та множинний склероз;

відома гіперчутливість до рослин родинискладноцвітих;

діти до 1 року.Передозування.

Не виявлено. Особливості застосування.

Якщо краплі деякий час не застосовувались,вони можуть покаламутнішати або в них можуть утворитися пластівці активнихречовин полісахаридів. У цьому разі пляшечку перед застосуванням слід добреструсити.

Застосування в періоди вагітності та лактації.

У періоди вагітності та лактаціїпрепарат застосовується тільки у випадку, якщо можлива користь від застосуванняперевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Вплив на здатність керувати автомобілем імеханізмами. Не відмічався. Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Взаємодії з іншимилікарськими засобами не відмічалось.Умови та термін зберігання.

Зберігати при температурі нижче 250С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.

Не застосовувати ліки після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z