Загружается, подождите...

Мумод (Immumod)


основні фізико-хімічні властивості: тверді, овальної формитаблетки вкриті оболонкою кармінно-червоного кольору, на зломі мають колір відсвітло-коричневого до темно-коричневого з вкрапленнями білого кольору, маютьхарактерний запах;

склад: 1 таблетка містить: тинокардину (Tinosporacordifolia) – 500 мг;допоміжніречовини: целюлозамікрокристалічна, лактозної основи гранули, кроскармелозанатрію, метилпарабен,пропілпарабен, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, бронідіол.оболонка:гідроксипропілметилцелюлоза, барвник оранжевий.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Препарати, які стимулюють ЦНС. Код АТС N06BX.

Фармакологічні властивості.Імумод, підвищує ефективність білих кров’яних клітин, стимулює тапосилює захисні механізми людського організму, сприяє відновленню фізичної тарозумової працездатності (зокрема, стимулює діяльність центральної нервовоїсистеми та покращує пам’ять), підвищує статеву потенцію, проявляєстреспротекторну та анксіолітичну дії, а також активує процеси імунітету,виявляючи адаптогенну активність (підвищує стійкість організму людини донесприятливих умов навколишнього середовища).TINOSPORA CORDIFOLIAМає виражену адаптогенну дію, стимулює захисну функцію імунної системиорганізму, підвищує сексуальну активність та виявляє седативний ефект припсихоемоційних стресах, а також протизапальну, антибактеріальну тапротипухлинну активність. Тонізує центральну нервову та серцево-судиннусистеми, нормалізує обмін речовин та процеси травлення.Прискорює процеси обміну білків, сприяючи збільшенню маси тіла.

Показання для застосування.Іммумод призначають як допоміжний засіб при станах загальноговиснаження (в період реконвалесценції після перенесених інфекційних та іншихзахворювань, тяжкої фізичної роботи), для профілактики та лікуванняпсихоемоційних стресів, стимуляції фізичної та розумової працездатності, атакож для прискорення адаптації до несприятливих чинників навколишньогосередовища.

Спосіб застосування та дози.Дорослим, як правило, рекомендують приймати внутрішньо по 3 таблетки надень протягом 15 днів, бажано вживати разом з їжею.Дітям після 12 років – по1 таблетці один раз на добу протягом 30 днів.

Побічна дія. При застосуванні рекомендованих доз Імумод, як правило, переноситьсядобре.У деяких хворих при індивідуальній підвищеній чутливості до лікарськихзасобів можливі такі побічні реакції, як запаморочення, сонливість, запор абозбільшення частоти випорожнення кишечнику.

Протипоказання. Безпечність та ефективність застосування препарату у дітей, вагітнихжінок та матерів-годувальниць не встановлені, тому не рекомендується прийматипрепарат дітям віком до 12 років і жінкам у періоди вагітності та лактації безрекомендації лікаря.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату ненадходило.

Особливості застосування. Препарат Імумод не погіршує здатність до керування транспортнимизасобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі в сухому, недоступному для дітеймісці.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z