Загружается, подождите...

Балгін (Ibalgin)


міжнародна та хімічна назви: ibuprofen; a-Р-ізобутиленфенілпропіоновакислота;

основні фізико-хімічні властивості: білий або майже білий крем, що належить доемульсій типу “олія/вода”;

склад: 1 г крему містить ібупрофену 0,05 г;допоміжні речовини: жир твердий W 35, тригліцериди каприлової такаприонової кислот, спирт цетостеариловий, спирти етоксильовані синтетичні С12– С14, моногліцериди дистильовані, карбомер 980,триетаноламін, метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування при суглобному ім’язовому болю.Код АТС МО2АА13.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ібупрофен справляє вираженуаналгезуючу, протизапальну та жарознижуючу дію. Протизапальний ефект ібупрофенупов’язаний із блокадою синтезу простагландинів завдяки гальмуваннюциклооксигенази. Зменшення запалення зумовлено зниженням вивільнення медіаторівзапалення із гранулоцитів, базофілів і жирових клітин. Ібупрофен зменшуєчутливість судин до брадикініну та гістаміну, впливає на продукцію лімфокінів уТ-лімфоцитах і звужує судини, а також пригнічує агрегацію тромбоцитів.Фармакокінетика. Після нанесення крему на шкіру ібупрофен добревсмоктується у підшкірні тканини. Найбільша концентрація ібупрофену післязастосування 5 г крему (250 мг ібупрофену) становить в середньому 100 нг/мл,тобто 0,5% від максимальної концентрації в плазмі після перорального введеннятакої ж дози ібупрофену. В системний кровообіг потрапляє дуже незначнакількість активної речовини.

Показання для застосування. Лікування місцевих проявів ревматичних інеревматичних болісних станів рухового апарату: при гострих і хронічних формахзапальних захворювань ревматичного походження, при болісному остеоартрозі,запаленнях поверхневих вен, суглобів, при посттравматичних станах, наприкладпри ударах, вивихах суглобів, набряках, пораненнях м’яких частин суглобів.

Спосіб застосування та дози. Смужку крему довжиною 4 – 10 см наносять науражене місце 3 – 4 рази на день і легко втирають у шкіру. За наявностівеликого та болісного крововиливу на початку лікування на уражене місце післянанесення крему можна накласти захисну пов’язку. Тривалість лікування залежитьвід тяжкості захворювання та клінічного ефекту.

Побічна дія. Під час лікування іноді можуть виникати місцевіреакції підвищеної чутливості у вигляді почервоніння, припухлості, свербежу,печіння, шкірних висипань.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості доібупрофену або будь-якого іншого компонента препарату, при схильності доастматичних нападів, при кропив’янці або за наявності в анамнезі алергічногориніту після прийому ацетилсаліциливої кислоти чи інших протизапальних засобів.

Передозування. Випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Призначений тільки для зовнішнього застосування. Уразі випадкового потрапляння крему в організм людини можуть виникнути нудота іблювання. Необхідно зробити постраждалому промивання шлунка.Основа крему гарантує оптимальний біологічний ефект. Не рекомендуєтьсярозбавляти або змішувати Ібалгін з іншими мазевими основами. Крем не можна наносити на відкриті рани, слизові оболонки та очі.У період вагітності крем застосовують тільки, якщо можлива користь відзастосування перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддюкрем застосовують недовго і наносять на невеликі ділянки шкіри.Лікування дітей повинно здійснюватись тільки у випадку доцільностізастосування на думку лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобаминевідома.

Умови та термін зберігання. Препарат необхідно зберігати в недоступному длядітей місці при температурі до 25 °С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z