Загружается, подождите...

Хепель (Hepeel)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричні, з фаскою,забарвлення в діапазоні від білого до оранжево-білого, без запаху;

склад: Lycopodium clavatum D3 30 мг,Chelidonium majus D4 30 мг, China D3 30 мг, Nux moschata D4 30 мг; Carduusmarianus D2 15 мг, Phosphorus D6 15 мг; Veratrum album D6 60 мг; Citrulluscolocynthis D6 90 мг; допоміжні речовини

: магнію стеарат, лактоза.

Форма випуску. Таблетки під’язикові.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Гепатопротекторна, спазмолітична, жовчогінна,протизапальна, протидіарейна дія.

Показання для застосування. Хронічні захворюванняпечінки та жовчовивідних шляхів (хронічний гепатит, цироз, хронічнийхолецистит, жовчнокам’яна хвороба, холангіт), хронічні ентерити та коліти,дисбактеріоз кишечнику. Препарат застосовується в комплексному лікуваннігострих і хронічних захворювань шкіри (алергічні реакції, вугрі, екзема).

Спосіб застосування та дози.Разова доза: дорослим - 1 таблетка під язик, дітям до 3 років – по¼ таблетки, розтертої на порошок та розчиненої в 1 чайній ложці води,після 3 років – 1 таблетка під язик або розтерта на порошок.При гострому початку захворювання приймати вікову дозу кожні 15хвилин, протягом перших 2 годин. Далі перейти на прийом 3 рази на день, за 15хвилин до прийому їди або через годину після.Курс лікування - 3-4тижні.

Побічна дія. Відсутня.

Протипоказання. Препарат протипоказанийпри підвищеній чутливості до його компонентів.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. Лікар може зменшуватичастоту прийому до 1-2разів на день та повторювати курс лікування через 2-3 тижні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у місцях, недоступних для дітей,при температурі не вище 25 оС, захищеному від світла місці.Термін зберігання - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z