Загружается, подождите...

Гровіт (Grovit)


основні фізико-хімічні властивості: коричневого кольору двоопуклі таблетки,вкриті цукровою оболонкою;

склад: 1 таблетка містить: вітаміну А (ретинолу ацетат ВР) 1600МО вітаміну В1 (тіаміну нітрат ВР) 1мг вітаміну В2 (рибофлавін ВР) 1мг вітаміну В6 (піридоксину гідрохлорид ВР) 1мг вітаміну В12 (ціанокобаламін ВР) 1мкг вітаміну D3 (холекальциферол ВР) 100МО вітаміну Е (альфа-токоферолу ацетат ВР) 10мг нікотинаміду ВР 15мг фолієвої кислоти ВР 0,1мг кальцію пантотенату ВР 2,5мг натрію аскорбату USP, еквівалентно 40 мг аскорбінової кислоти; 45мг допоміжніречовини: цукроза, смола акації, метилпарабен, пропілпарабен, натрію гідроксид,полівінілпіролідон К-30, желатин, рідка глюкоза (825), динатрію едетат,звичайний молочний забілювач, какао-порошок, молокоподібна суміш (Milkmaid),натрію сахарин, зв’язуюча целюлоза, ароматизатор ванільний, ароматизаторшоколадний, двоокис кремнію колоїдний (Аеросил 200), очищений тальк, магніюстеарат, звичайний цукор, білий лак, коричневий лак, карамельний ароматизатор,карнаубський віск, бджолиний віск.

Форма випуску. Таблетки жувальні.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінний комплекс без добавок. Код АТС А11В А.

Фармакологічні властивості. Гровіт – полівітамінний препарат у виглядіжувальних таблеток, вкритих цукровою оболонкою, з шоколадним смаком.Фармакологічні властивості препарату зумовлені біологічними ефектами вітамінів,що входять до його складу. Жиророзчинний вітамін А чинить різноманітний впливна життєдіяльність організму, підтримуючи нормальний стан шкіри та епітеліюслизових оболонок (зокрема, активує процеси загоєння ран), відіграє роль упроцесах фоторецепції, сприяючи адаптації людини до темряви. Вітамін Е маєактивну антиоксидантну, імуномодулюючу та радіопротекторну дії, а також виявляєсудинно-протекторні властивості: нормалізує тонус та проникність судинноїстінки. Вітамін Е - могутній регулятор процесів розмноження: запліднення,розвитку плода, формування і функціонування статевої системи. Вітамін D3відіграє особливо важливу роль у регуляції мінерального обміну в організмі,зокрема, в забезпеченні нормального дозрівання кісткової тканини і перебігуширокого кола обмінних і фізіологічних процесів у ній. Вітамін С - приймаєучасть у регулюванні окислювально-відновних процесів, обміну вуглеводів таутворенні гормонів, регенерації тканин, регуляції проникності капілярів ізгортання крові тощо. Вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, піридоксин, ціанокобаламін,фолієва кислота та нікотинамід) - беруть участь в усіх видах обміну,забезпечуючи нормальну функціональну діяльність нервової, серцево-судинної,травної та видільної систем, процесів кровотворення та ін.Фармакокінетика. При виготовленні препаратуГровіт використовується особлива технологія конверсії, яка полягає упереведенні жиророзчинних вітамінів А, D та Е у водорозчинну форму. Завдякицьому полегшується всмоктування цих вітамінів у шлунково-кишковому тракті,особливо в осіб з погіршенням процесів всмоктування жирів і, зокрема,жиророзчинних вітамінів у тонкому кишечнику. Виходячи з композиційногобагатокомпонентного складу, дія препарату Гровіт є складною сукупною дією йогокомпонентів, тому проведення кінетичних досліджень неможливо: разом усікомпоненти не можна досліджувати за допомогою маркерів чи біодосліджень. З цієїж причини неможливо ідентифікувати і численні метаболіти препарату.

Показання для застосування. Лікування вітамінної недостатності, а такождля попередження розвитку симптомів гіповітамінозу при незбалансованому абообмеженому харчуванні, перевтомі, стресах, негативному впливі довкілля,компенсації вітамінної недостатності при інфекційних захворюваннях та в періододужання. Як загальнозміцнюючий засіб при лікуванні після оперативних втручань,у період активного росту та розвитку дітей чи підлітків.

Спосіб застосування та дози. Дітям з 3 до 13 років по 1 таблетці 1 разна день. Дорослим та підліткам після 14 років по 1 таблетці 2 рази в день.Максимальна доза – 2 таблетки на добу. Таблетки необхідно спочатку розжовувати,а потім ковтати. Тривалість курсу лікування вітамінної недостатностівизначається залежно від тяжкості гіповітамінозу.

Побічна дія. При дотриманні запропонованого режиму дозування ітривалості курсу приймання препарату Гровіт побічні ефекти не спостерігалися,однак можливі алергічні реакції при підвищеній чутливості до компонентівпрепарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату, попередньо відомий гіпервітаміноз.

Передозування. Нудота, блювання. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. При прийманні Гровіту, як і іншихполівітамінних препаратів, необхідна повноцінна білкова дієта, що сприяєїхньому кращому засвоєнню й обміну.Можливе забарвлення сечі в жовтий колір, щоє цілком безпечним фактором і обумовлюється наявністю в препараті рибофлавіну.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Необхідно уникати одночасного тривалогоприймання з іншими лікарськими засобами чи біологічними добавками, що містятьвітаміни. Особливо з тими, які містять жиророзчинні вітаміни (ретинол,холекальциферол, токоферол) через небезпечність передозування.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,сухому, захищеному від світла місці, при температурі +80С - +150С.Не зберігати у холодильнику, не заморожувати.Термін придатності – 18 місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z