Загружается, подождите...

Грип-нозод-ін'єль (Grippe-nosode-injeel)


основні фізико-хімічнівластивості: розчин прозорий, безбарвний, без запаху, солонийна смак;

склад: 1,1 мл розчину міститьInfluenzinum-Nosode D 10-0,367мл, Influenzinum-NosodeD30 - 0,367мл,Influenzinum-Nosode D200 - 0, 367 мл;допоміжніречовини::ізотонічний розчиннатрію хлориду.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат, щозастосовується при застудних захворюваннях.

Фармакологічнівластивості. Протизапальна, дезінтоксикаційна, імунокоригувальна дії.

Показаннядля застосування. Ускладнення після грипу, наприклад хронічнийриніт, назофарингіт,фарингіт, хронічний синусит, хронічний ларингіт та ларинготрахеїт, пневмонія,бронхіт, не уточнений як гострий або хронічний.

Спосіб застосування тадози. Разовадоза для дорослих і дітей від 6 років - по 1,1 мл(1 ампула). Застосовувати у виглядівнутрішньом'язових, підшкірних, внутрішньошкірнихін'єкцій 1- 3 рази на тиждень.Курслікування: 2 - 4 тижнів.За необхідності курс може бутипродовжений до 6 - 8 тижнів або повторюватися через 2 -З тижні.З метою профілактики грипу та ГРВІін'єкції (по 1,1 мл) робити 1 - 2 рази на місяць передепідемією та щотижня під часепідемії.

Побічна дія. Відсутня.

Протипоказання. Діти до 6 років.

Передозування.Не відмічалось.


Особливостізастосування. Лікар може змінювати тривалість курсу лікування таспосіб застосування (пероральний прийом препарату- розчинитиразову дозу в 50 мл води та випити протягом доби). Вагітнимта жінкам в період лактації препарат приймати після консультації з лікарем.

Взаємодіяз

іншими лікарськими засобами. Сумісний з противірусними, антигістамінними,дезінтоксикаційними лікарськими засобами.

Умовита термін зберігання. Зберігати при температурі не вище25°С, у місцях, недоступнихдля дітей. Термін зберігання - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z