Загружается, подождите...

Гриппал з квіткамилипи і вітаміном с (Grippal with limeflowers and vitamin c)


основні фізико-хімічні властивості: густа, прозора або опалесцируюча рідина змілкодис-перснимосадком від світло-коричневого до коричневого кольору,зі смаком і характерним запахом ментолу і рослинних екстрактів. Рослинні екстракти можутьбути причиною помут-ніння, яке не впливає на якість і термін придатності препарату.

склад: 5 мл (6,500 г) сиропу містить:рідкого екстракту квітів липи серцевидної (1:10) 0,13 г;рідкого екстракту плодів троянди собачої (1:10) 0,13 г;рідкого екстракту квітів коров’яка мохнатого (1:10) 0,13 г;рідкого екстракту ехінацеї вузьколистої (1:10) 0,13 г;рідкого екстракту чебрецю (1:10) 0,13 г;аскорбінової кислоти 0,019 г; евкаліптової олії 0,0065 г;м’ятної олії 0,0065 г;допоміжні речовини: сахароза, калію сорбат, полісорбат 80, макрогол400, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Код АТС АТХ R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Натуральний засіб, шо рекомендується для лікуваннязастудних захворювань (ГРЗ) та грипу, які починаються з підвищення температури тіла, нежитю,кашлю, болю в горлі.Квіти липи мають потогінну дію. Трава ехінацеї підвищує неспецифічнізахисні сили організму, активізує фагоцироз і стимулює вібробласти.Імуностимулюючу дію мають компоненти поліса-харидної фракції. Плоди троянди собачої, коров’яка мохнатого, чебреця івітаміну С підвищують захисні сили організму на боротьбу з інфекцією, мають потогінну,жарознижувальну і заспокій-ливу кашель дію. Ментол охолоджує, виявляє легку місцеву знеболювальнудію.Ефективний результат взаємодії структурно різних складових частинпрепарату зумовлює його терапевтичну цінність.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування.Застосовується для симптоматичного лікуваннязастудних захворювань (ГРЗ) і грипу, які супроводжуються кашлем, гострими і хронічнимибронхітами, фарингітами, ларингітами.

Спосіб застосування та дози. Дорослим – по 1 столовій ложці, дітям старше 3 років – по 1 чайній ложці 3–5разів на день. Перед вживанням збовтати.Термін лікування становить 7–10 днів.

Побічна дія.Алергічні реакції.

Протипоказання.Гіперчутливість до компонентів препарату.Дитячий вік до 3 років.

Передозування.Не відомо.

Особливості застосування. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або потенційнонебезпечними механізмами.Перешкод для прийому препарату під час вагітності та годування груддюнемає.Сироп містить сахарозу!З обережністю застосовувати хворим набронхіальну астму.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не вивчалася.Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, темному інедоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.Термін придатності препарату після відкриття флакона становить 21 день.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z