Загружается, подождите...

Грип-хеель (Gripp-heel)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин без запаху;

склад: 1,1 мл містить: Aconitum napellus D3 − 4,4 мг, Eupatoriumperfoliatum D2 − 1,1 мг, Phosphorus D4 − 1,1 мг, Lachesis mutus D11− 2,2 мг, Bryonia D3 − 2,2 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат дезінтоксикаційної,протизапальної, імунокоригуючої дії. Дія препарату базується на активаціїзахисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовинрослинного, мінерального та тваринного походження, які входять до складупрепарату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. У комплексному лікуванні та профілактиці грипу,парагрипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій; при інших інфекційних ігострих запальних захворюваннях, які супроводжуються інтоксикацією.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим ідітям старше 6 років − 1 ампула по 1,1 мл. Застосовувати у виглядівнутрішньом’язових, підшкірних, внутрішньошкірних і внутрішньовенних ін’єкцій,а також ін’єкцій в акупунктурні точки 1-3 рази на тиждень. При гострихзахворюваннях – щоденно, протягом 3-5 діб. Перорально приймають розчинивширазову дозу в 5-10 мл води, затримуючи на кілька секунд у роті.Курс лікування – 5-10 діб.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Не відомі.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. З урахуванням особливостей перебігу захворювання тастану хворого можна змінювати тривалість курсу лікування та спосібзастосування.Питання про доцільність застосування препаратувагітними та жінками, які годують груддю, вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у зовнішній картонній пачці притемпературі від 15оС до 25оС.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z