Загружается, подождите...

Грипколд льодяники (Gripcold lozenges)


основні фізико-хімічні властивості: льодяники (оригінальні): круглий льодяник червоного кольору з ароматоманісу та характерним кислим смаком;льодяники (апельсин): круглий льодяник помаранчового кольору ізароматом цитрусових фруктів та характерним кислим смаком;льодяники (лимон): круглий льодяник жовтого кольору із ароматом лимонута характерним кислим смаком;льодяники (м’ятні): круглий льодяник блакитного кольору із ароматомм’яти та характерним кислим смаком;льодяники (мед та лимон): круглий льодяник кольору карамелі з ароматоммеду та лимона та характерним кислим смаком;льодяники (ананас): круглий льодяник світло-зеленого кольору ізароматом ананасу та характерним кислим смаком;

склад: 1 льодяник містить амілметакрезолу 0,6 мг, 2,4-дихлорбензилового спирту1,2 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, ментол, глюкоза, цукор,оригінальні – барвник харчовий червоний, смакова домішка (анісу та ментолусолодка олія);апельсин – барвник харчовий жовтий FCF, смакова домішка (апельсинусолодка олія);лимон – барвник харчовий хіноліновий жовтий FCF, смакова домішка(лимону солодка олія);м’ятні – барвник харчовий індигокармін, смакова домішка (м’яти оліясолодка);мед та лимон – барвник харчовий карамель, смакова домішка (меду талимону олія солодка);ананас – барвник харчовий хінолін жовтий індигокармін, смакова домішка(ананасу олія солодка).

Форма випуску. Льодяники (оригінальні, апельсин, лимон, м’ята, медта лимон, ананас).

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхгорла. Антисептики. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антисептичний комбінований препарат для місцевогозастосування при інфекційних захворюваннях горла. Основні активні інгредієнтидіють антисептично відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативнихмікроорганізмів, а також мають антимікотичну дію, перешкоджають приєднанню вторинноїбактеріальної інфекції при вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.Натуральні лікувальні добавки, які входять до складу препарату, зменшуютьбольові відчуття в горлі.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання горла та порожнинирота, в тому числі фарингіт, глосит, стоматит, афтозний стоматит та гінгівіт.

Спосіб застосування і дози. Застосовувати при появі перших симптомів запаленняу ротовій порожнині або глотці через 30 хвилин після їди.Після застосування льодяника не вживати їжу і не пити протягом 30 хвилин.Дорослі та діти віком від 5 років: розсмоктувати по 1 льодянику кожні 2- 3 години після їди.Льодяник необхідно розсмоктувати до повного розчинення.Не застосовувати більше 8 льодяників для дорослих та 6 льодяників для дітейвіком від 5 до 12 років протягом 24 годин.

Побічна дія. В поодиноких випадках – алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату.

Передозування. Завдяки складу та формі виготовлення препарату йоговипадкове або навмисне передозування є малоймовірним. Передозування можепроявлятися лише симптомами дискомфорту з боку шлунково-кишкового тракту. Утакому разі проводять симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Якщо симптоми зберігаються більше 3 днів ісупроводжуються високою температурою, головним болем чи іншими явищами,необхідно звернутися до лікаря. Не перевищувати зазначену вище дозу. Хворі нацукровий діабет мають враховувати, що один льодяник містить 1,47 г цукру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний майже з усіма препаратами основнихфармакотерапевтичних груп.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25ºС . Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z