Загружается, подождите...

Графітес космоплекс с (Graphites cosmoplex s)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, злегка світло-жовта рідина іззапахом спирту етилового;

склад: 100 г препарату містять: Sulfur D8 – 1 г, Aesculus hippocastanum D2 –1 г, Pix pinaceae D6 – 1 г, Lycopodium clavatum D6 – 1 г, Stibium sulfuratumnigrum D10 – 1 г, Graphites D10 – 1 г, Acidum arsenicosum D8 – 1 г, Psorinum-Nosode D15 – 1 г, Arnicamontana D4 – 1 г, Thallium sulfuricum D16 – 1 г, Selenium D10 – 1 г, Strychnosignatii D6 – 1 г, Thuja occidentalis D2 – 1 г, Arctium D3 – 1 г, Ledum palustreD3 – 1 г, Histaminum D10 – 1 г, Cysteinum D4 – 1 г, Acidum fumaricum D8 – 1 г,Acidum alpha-ketoglutaricum D8 – 1 г, Cutis suis D8 – 1 г, Embryo suis D6 – 1г; допоміжні речовини: спирт етиловий, вода очищена.Препарат містить 35% об. спирту етилового.1 мл препарату містить 21 краплю.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Препарат протизапальної, протиалергічної,протисвербіжної, метаболічної, регенеруючої та антимікробної (непрямої) дії.Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізаціїпорушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринногопоходження, які входять до складу препарату.Фармакодинаміка. Для гомеопатичних препаратів не визначається.Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.

Показання для застосування. У комплексному лікуванні вугрів,акне, ексудативного діатезу, екземи, неспецифічних дерматозів, вогнищевоїалопеції та рубцево-спайкових змін шкіри.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим і дітям від 6 років −по 10 крапель, дітям від 1 до 3 років − по 3 краплі, від 3 до 6 років –по 5 крапель 3-4 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через годину після.Краплі розчинити у 10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті(можна не розчиняти, а одразу капати під язик).Курс лікування − 3-6 тижнів.

Побічна дія. Побічна дія гомеопатичнихпрепаратів відсутня у зв’язку із застосуванням малих і надмалих доз угомеопатії.

Протипоказання. Не відомі.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. З урахуванням особливостейперебігу захворювання та стану хворого можна змінювати тривалість курсулікування та частоту прийому.Питання про доцільність застосування препаратувагітними та жінками, що годують груддю,вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими препаратами.

Умови та термін зберігання. Флакон зберігати у зовнішній картонній пачці притемпературі від 15оС до 25оС.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Термін придатності − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z