Загружается, подождите...

Граммидин™ (Grammidin)


міжнародна

назва: gramicidin;

основні фізико-хімічнівластивості: таблеткибілого або білого з жовтуватим відтінком кольору, пласкі,

з фаскою тарискою;склад: 1 таблетка міститьграміцидину С 1,5 мг;допоміжні речовини: цукор, цукормолочний, метилцелюлоза водорозчинна МЦ-100,кальцію стеарат.

Форма випуску. Таблетки для смоктання.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуютьпри захворюваннях горла. Антибіотики. Код ACT R02A В30.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Антибактеріальний препарат для місцевого застосування у порожнині рота іглотки. Має протимікробну дію. У високих концентраціях виявляє бактерицидну діюна більшість грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів – збудниківінфекційних захворювань порожнини рота і глотки. Підвищує проникність мембранимікробної клітини для неорганічних катіонів, що обумовлює осмотичну нестійкістьклітини. Препарат практично не викликає звикання чутливих до ньогомікроорганізмів. При розсмоктуванні підсилює слиновиділення, сприяючи очищеннюротоглотки від мікроорганізмів і запального ексудату. У зв’язку з низькою системноюабсорбцією дані про фармакокінетику препарату Граммидин™ відсутні.

Показання для застосування.Інфекційно-запальнізахворювання порожнини рота і горла: гострий фарингіт, тонзиліт, ангіна,пародонтит, гінгівіт, стоматит.

Спосіб застосування тадози. Граммидин™застосовують після їди, шляхом розсмоктування у роті, не розжовуючи.Безпосередньо після застосування препарату не слід вживати їжу і напої протягом1-2 годин.Дорослим та дітям старше 12 років –по 2 таблетки (одна за одною протягом 20-30 хвилин) 4 рази на день. Дітям до 12років – по 1-2 таблетки 4 рази на день. Курс лікування 5-6 днів.

Побічна дія. В окремих випадках можливіалергічні реакції на компоненти препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентівпрепарату, вагітність, період лактації.

Передозування. Випадки передозуванняпрепарату не описані.

Особливості застосування. З обережністю призначаютьпри вагітності.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Граммидин™ підсилює ефекти інших протимікробнихзасобів.

Умови та термін зберігання.Зберігатив недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температуріне вище 25°С. Термінпридатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z