Загружается, подождите...

Грааль (Graal)

:основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина віджовтувато-бурого до темно-коричневого кольору, з ароматним запахом, притаманнимпрополісу, гірко-пряним смаком; при зберіганні можливе випадіння осаду;склад: 200 мл бальзаму містять:збір лікарської рослинної сировини для бальзаму “Грааль” – 1,324 г; настойкаскладна для бальзаму “Грааль” - 1,08 мл; меду - 15,2 г;допоміжні речовини: сік яблучний, колер, кислоталимонна харчова, вино червоне, спирт етиловий 96% та вода очищена.

Форма випуску. Бальзам.

Фармакотерапевтична група.Тонізуючі засоби. Код АТС А13А

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Грааль має вираженуадаптогенну та антистресову дію, радіопротекторний ефект, підвищуєрезистентність організму, покращує пам’ять, фізичну та розумову працездатність,усуває вегетативні порушення при різних хворобах, нормалізує діурез, сприяєнормалізації травлення, має певний антисептичний ефект. Крім того, препаратпідвищує рівень гемоглобіну, вміст еритроцитів та лейкоцитів у периферійнійкрові при різних патологічних процесах, має виражену інтерфероніндукуючу таімуномодулюючу дію ( нормалізує вміст T-лімфоцитів, співвідношенняТ-хелпери/Т-супресори, рівень імуноглобулінів А, G і М ). Грааль практичнонетоксичний.Фармакокінетика

. Не вивчалася.

Показання для застосування. Грааль призначають при комплексномулікуванні променевих уражень, вегетативних порушень нервової системи,нейроциркуляторної дистонії, залізодефіцитної анемії, ідіопатичноїтромбоцитопенічної пурпури, вторинної лейкопенії, запальних захворювань верхніхдихальних шляхів, при пародонтозі, запальних ураженнях суглобів, патологічнихпроцесів, які потребують корекції імунного статусу організму. Використовуютьтакож при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Як лікарськийзасіб з адаптогенною, антистресовою та радіопротекторною дією препаратзастосовують у реабілітаційному періоді після перенесених захворювань, оскількипри будь-якій патології порушуються адаптаційні процеси та знижується загальнарезистентність організму. З профілактичною метою - при професійній діяльності вумовах можливого впливу променевих чинників та стресу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим Грааль призначають внутрішньо,застосовують зовнішньо і для аплікацій на слизові оболонки.При променевих ураженнях, з метою корекції імунногостатусу, у реабілітаційному періоді після перенесених захворювань, травм, припідвищених фізичних навантаженнях, стресах різного походження, для профілактикипрофесійних захворювань, які можуть бути обумовлені вказаними вище факторами,Грааль приймають від 1 десертної до 1 столової ложки 3-4 рази на день за 15-20хвилин до їди. Тривалість прийому, у тому числі при застосуванні у комплекснихсхемах терапії, залежить від характеру захворювання, досягнутого ефекту.Тривалість курсу застосування із профілактичною метою (при контролі стануздоров’я працюючих) обумовлена характером професійної діяльності і можестановити від 4 до 6 тижнів.При гематологічних захворюваннях застосовують по 1десертній ложці 3 рази на день через 40 хвилин після їди. Тривалість прийомузалежить від характеру та ефективності комплексного лікування захворювань.Як протизапальний засіб при захворюваннях верхніхдихальних шляхів 1 столову ложку Грааля розводять у невеликій кількості теплоїводи для полоскання горла не менше 6 разів на день. При пародонтозі препарат унативному вигляді призначають у формі аплікацій не менше 3-х разів на день. Приревматичному болю ділянку ураження розтирають Граалем у нативному вигляді.При при хронічних захворюваннях шлунково-кишковоготракту приймають по 1 столовій ложці після їди, розводячи водою. Тривалістькурсу лікування сягає до 2-х місяців. При потребі – курс лікування можнаповторити через 1,5-2 місяці.

Побічна дія. Можливі підвищена збуджуваність, безсоння.

Протипоказання. Діти усіх вікових груп, вагітні та жінки у періодлактації, а також підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена, але можливе посиленняефекту лікарських засобів із стимулюючим типом дії, пригничення - з седативним.

Передозування . Системних симптомів передозування не описано і неспостерігалося. Можливе посилення місцевих алергічних реакцій. Терапія -симптоматична.

Особливості застосування. Не рекомендується приймати препарат(особливо тривалий час) особам, професійна операторська діяльність якихпов’язана із підвищеним напруженням уваги і швидкістю виконання завдань, черезвміст етилового спирту

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при температурі не вище +250 С. Термінзберігання 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z