Загружается, подождите...

Гліцисед-кмп (Glycised-kmp)


міжнародната хімічна назви: Glycine; кислота амінооцтова;

основніфізико-хімічні властивості: таблетки білого, з кремуватим відтінком кольору;

склад:1 таблеткамістить гліцину в перерахунку на 100 % речовину 0,1 г;допоміжніречовини: ойдрагіт RS 30D, віск монтановий гліколевий, полівінілпіролідоннизькомолекулярний медичний, кальцію стеарат.

Формавипуску.Таблетки.

Фармакотерапевтичнагрупа.Засоби, що діють на нервову систему. Код АТС N07Х Х10**.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка. Гліцин являє собою замінну амінокислоту (природний метаболіт),є нейромедіатором гальмівного типу дії та регулятором метаболічних процесів уцентральній нервовій системі, зменшує психоемоційне напруження, підвищує розумовупрацездатність. Виявляє нейропротекторну, антистресову, седативну дію, поліпшуєметаболізм мозку, нормалізує сон. Сприяє знешкодженню токсичних продуктівокислення етилового спирту, зменшує абстинентний синдром, знижує патологічнийпотяг до алкоголю. Неспричинює привикання.Фармакокінетика.Легко проникає у більшість біологічних рідин і тканин організму, у тому числі уголовний мозок. Швидко руйнується у печінці гліциноксидазою до води тавуглекислого газу. Накопичення гліцину в тканинах не відбувається.

Показання

для застосування.Гліцисед®-КМП призначається дітям і дорослим при лікуванніастенічних станів, вегето-судинних дистоній, для підвищення розумовоїпрацездатності (як засіб, що покращує розумові процеси та здатність сприймати ізапам’ятовувати інформацію), при психоемоційному напруженні, підвищенійдратівливості, при депресивних станах, для нормалізації сну, як засіб, щопослаблює потяг до алкоголю, зменшує явища абстиненції; при різнихфункціональних та органічних захворюваннях нервової системи (порушеннямозкового кровообігу, інфекційні захворювання нервової системи, наслідкиперенесених черепно-мозкових травм, перинатальні та інші форми енцефалопатій, втому числі алкогольного генезу).

Спосібзастосування та дози. Препарат застосовують сублінгвально і утримують в роті доповного розчинення таблетки.Дітям,підліткам, дорослим при затримці розумового розвитку, психоемоційномунапруженні, зниженні розумової працездатності, пам’яті, уваги, при девіантнихформах поведінки Гліцисед-КМП призначають по 1 таблетці (0,1 г) 2–3 рази надобу протягом 15–30 днів. Добова доза – 0,3 г.Сублінгвальнезастосування препарату спричинює утруднення при застосуванні його для лікуваннядітей до 3 років. Дітямстарше 3 років з підвищеною збудливістю, емоційною лабільністю та порушеннямсну призначають по 0,1 г (1 таблетка) 2–3 рази на добу, курс лікування – 7–14днів. За необхідності курс лікування повторюють.Дорослимпри астено-невротичному синдромі препарат призначають по 2 таблетки 3 рази надобу протягом 20–30 днів.Припорушеннях сну призначають по 0,05–0,1 г (1/2–1 таблетка) за 20 хвилин до сну. Уперіод гострого алкогольного сп’яніння, при проявах агресивності та психічногозбудження з одночасним потягом до алкоголю призначають по 0,1 г (1 таблетка)одноразово, за необхідності призначають повторно, з інтервалом 15–20 хвилин.Прихронічному алкоголізмі для усунення запою спочатку призначають 1 таблетку (0,1г), через 20 хвилин – другу, через 60 хвилин – третю, потім – по 1 таблетці 3–4рази протягом 1 доби. Загальна добова доза не повинна перебільшувати 0,6–0,7 г.Приабстинентному синдромі препарат призначають по 1 таблетці 2 рази на добупротягом 5–7 днів. Надалі, протягом 6–15 днів – по 1 таблетці вранці. Курсовадоза дорівнює 2,8–4,2 г.Уразі необхідності курси лікування Гліциседом®-КМП повторюють 4–6разів на рік.

Побічнадія. Приіндивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій.

Протипоказання. Індивідуальнанепереносимість препарату, артеріальна гіпотензія.

Передозування. Про клінічні проявипередозування відомостей немає.

Особливостізастосування.Пацієнтам зі схильністю до гіпотензії Гліцисед®-КМП призначають уменших дозах і за умови регулярного контролю артеріального тиску. При йогозниженні нижче звичайного рівня прийом препарату припиняють.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Гліцисед®-КМП знижує токсичністьантиконвульсантів, антипсихотичних засобів, антидепресантів. При поєднанні зіснодійними, транквілізаторами та антипсихотичними засобами підсилюється ефектгальмування центральної нервової системи.

Умовита термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці притемпературі від 15 °С до 25 °С.Термінпридатності – 3 роки.Зберігатив недоступному для дітей місці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z