Загружается, подождите...

Клей бф-6 (Glue bf-6)


основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка каламутна рідина від світло-жовтогодо червонуватого кольору;

склад: спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли,полівінілбутиролю та каніфолі, пластифікований пластифікатором.

Форма випуску. Рiдина.

Фармакотерапевтична група. Iншi лiкарськi засоби. Код АТС V03A Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Клей БФ-6 виявляє ранозагоювальну та антисептичну дiю.Використовується як iзолюючий засiб, сприяє загоюванню дрібних шкірних ранвнаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійкадо механічних та хімічних впливів. При покритті Клеєм БФ-6 кореня зубастворюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктівдеструкції тканин.Фармакокінетика.Не вивчалась у зв’язку з низькою системноюабсорбцією препарату.

Показання для застосування. Клей БФ-6 застосовують для обробки мікротравм-саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри, а також дляпокриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубнихосередків інфекції: кіст, гранульом.

Спосіб застосування та дози. Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослихта дітей. Дітям у віці до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендовано. Переднанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним абомарлевим тампоном зупиняють кровотечу і просушують місце, яке підлягає покриттюклеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриттяділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов’язку не накладають). Увипадку порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку.При хірургічному лікуванні навколокореневих осередків інфекції коріньзуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу,просушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає у дефекткісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1-2хвилини рану осушують, слідкуючи за заповненням навколокореневого дефектущелепи кров’яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне.Плівка утворюються протягом 2-5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 іміцно утримується на шкірі протягом 2-3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7діб.

Побічна дія. Можливi алергiчнi реакцiї.

Протипоказання. Iндивiдуальна пiдвищена чутливiсть до препарату.

Умови та термiн зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці притемпературі не вище 25 ºС, на відстані від нагрівальних пристроїв івідкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці! Не застосовуватипрепарат після закінчення вказаного терміну придатності. Термін придатності – 4роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z