Загружается, подождите...

Глогемтр (Glohem tr)


основні фізико-хімічнівластивості: капсули тверді розміру "1", які мають корпуспрозорий і кришкучервоно-коричневого кольору, з надписом "GLOHEM TR" на корпусі ікришці, вміст капсул - пелетикоричневого, рожевого, жовтого і білого кольору;склад: 1 капсула містить залізафумарату 200 мг (еквівалентно 65 мг елементного заліза),ціанокобаламіну 0,01 мг, кислотифолієвої 1,5 мг, цинку сульфату моногідрату 61,8 мг(еквівалентно 22,5 мг елементногоцинку);допоміжні речовини: крохмаль, сахароза, целюлозамікрокристалічна, полівінілпіролідонК ЗО, етилцелюлоза, тальк,гідроксипропілцелюлоза, барвник Кормосин, ароматизатор.

Форма випуску. Капсули тверді змодифікованим вивільненням.

Фармакотерапевтична група. Препарати заліза.Комбінації. Код АТС ВОЗА Е10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.До складупрепарату Глогем ТР входить фумарат - органічна сполука двохвалентного заліза звисоким вмістом елементарного заліза (до 33 %), який забезпечує швидкийтерапевтичний ефект при залізо дефіцитній анемії. Ціанокобаламін необхідний длясинтезу ДНК і визрівання еритроцитів. Фолієва кислота після трансформації ворганізмі в фолінієву кислоту бере участь у реакціях синтезу нуклеотидів, разомз ціанокобаламіном регулює процес визрівання еритроцитів. Вона також необхіднадля здійснення реакцій клітинного імунітету. Цинк - складова частина багатьохферментних систем, присутній майже в усіх тканинах організму. Потреба в ньомузбільшується під час вагітності і лактації. Фармакокінетика. Не відома.

Показання для застосування.Залізодефіцитна і фолієво дефіцитна анемія, пов'язана з аліментарною недостатністюзаліза, а також у періоди вагітності і лактації, при хронічній крововтраті(гемороїдальні кровотечі, пептичні виразки, які кровоточать, гіперменорея), анкілостомоз. Профілактика залізодефіцитної тафолієводефіцитної анемії при гіпохлоргідрії, опіковій хворобі,оперованому шлунку, при гемодіалізі, целіакії, хворобі Крона, ентеритах,синдромі мальабсорбції, пацієнтам, які перебувають на парентеральномухарчуванні, людям які різко втрачають масу тіла.

Спосіб застосування тадози. ГлогемТР капсули призначають дорослим і дітям старше ( років між прийомами їжі.Пацієнтам із залізодефіцитною і фолієво дефіцитною анемієк рекомендованийприйом 1 капсули, 2-3 рази на добу, прийом з метою профілактики ■ 1 капсули на добу. Тривалістьлікування визначає лікар, але звичайно становить 20-30 днії за необхідностітермін прийому препарату продовжують.


Побічна дія. Можливі алергічні реакції,болі в животі, нудота, блювання, діарея, запор.

Протипоказання. Підвищена чутливість доодного з компонентів препарату, гемохроматоз, гемолітична анемія, цирозпечінки, урокопропорфірія, гострі запальні захворювання кишечнику, виразковахвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення, діти віком до 6років.

Передозування. Довготривале передозуваннясолей заліза/» може призводити до гемахроматозу. Лікування: симптоматичнатерапія.

Особливості застосування. З особливою обережністюслід приймати препарат хворим з гепатитами, порушеннями функції печінки,гострими інфекціями нирок, хворобами шлунково-кишкового тракту, ревматоїднимартритом, гемоглобінопатіями, гіперчутливістю до препаратів заліза іпорушеннями його обміну. Препарати, що містять залізо, не повинні призначатисьпацієнтам, які мали повторні переливання крові, пацієнтам, у яких анемія непов'язана з дефіцитом заліза. Пероральний прийом препаратів заліза не повиненбути супутнім з його парентеральним призначенням.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Всмоктування солей заліза і тетрациклінів зменшується приїх одночасному прийомі внутрішньо. Одночасне застосування антацидів іпрепаратів заліза призводить до зниження всмоктування останніх.

Умови та термін зберігання.Зберігатив сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, притемпературі не вище 25 °С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z