Загружается, подождите...

Гінтон (Gintone)


основні фізико-хімічні властивості: капсули “0” розміру, насиченогочервоно-коричневого кольору, з відбитком MICRO/MICRO на кожній половинцікапсули, містять порошок коричнево-жовтого кольору;

склад: 1 капсула містить:екстракту женьшеню, що еквівалентно порошкуіз кореня женьшеню – 400 мг,цинку сульфату моногідрату – 61.8 мг,тіаміну мононітрату – 10.0 мг,рибофлавіну – 10.0 мг,піридоксину гідрохлориду – 2.0 мг,ніацинаміду – 75.0 мг,ціанокобаламіну – 7.5 мкг,кальцію пантотенату – 25.0 мг,вітаміну С – 75.0 мг,вітаміну Е ацетату – 20.0 мг;допоміжні речовини: кремнію діоксидколоїдний, тальк очищений, магнію стеарат, лактоза.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з добавками. Код АТС А11АВ.

Фармакологічні властивості. Женьшень чинить стимулюючий вплив на всісистеми організму, покращує роботу серця і підтримує нервову систему вкритичних ситуаціях. Женьшень запобігає передчасному старінню, поліпшує статевуфункцію і нормалізує менструацію; підтримує розумову і фізичну діяльність шляхомзміцнення і стимуляції ендокринних залоз. Гінтон містить також вітаміни і цинк втерапевтичній кількості. Вони поповнюють дефіцит вітамінів/мінералів ворганізмі, що розвивається в осіб похилого віку внаслідок незбалансованої дієтиі недостатності всмоктування, а також внаслідок розумового і фізичногоперенавантаження. Тіаміну мононітрат є важливим коензимом уметаболізмі вуглеводів і провідності нервів.Рибофлавін бере участь у процесах тканинногодихання.Піридоксину гідрохлорид необхідний для нормальногофункціонування периферичної та центральної нервової системи, головним чином,для підтримання процесів метаболізму.Ціанокобаламін діє як коензими в синтезінуклеїнової кислоти і разом з фолієвою кислотою бере участь у метаболічнихпроцесах.Вітамін Е запобігає окисленнюполіненасичених жирних кислот в оболонках.Вітамін С бере участь у вуглеводному обміні, нормалізує згортаннякрові, регенерацію (відновлення) тканин, проникливість капілярів. Кальцію пантотенат бере участь у вуглеводному та жировому обміні, всинтезі ацетилхоліну.Цинку сульфат входить до складу різних ферментів, наприклад для синтезуі метаболізму жирів і білків.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Препарат застосовують з лікувальною і профілактичноюметою при фізичній і психологічній астенії; виснаженні, слабкості, у періодреконвалесценції; у старечому віці для профілактики передчасної старості; дляполіпшення стану тривожності, пам’яті та концентрації уваги; для профілактикинормальної функції шлунково-кишкового тракту, печінки; для підтримання статевоїфункції.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 роківпризначають препарат по 1 капсулі на добу. Курс лікування - 1-2 місяці. Занеобхідності курс лікування можна повторити через 1-2 місяці.

Побічна дія. Гінтон, як правило, добре переноситься. Рідко у пацієнтів з підвищеною чутливістю допрепарату можуть спостерігатися розлади сну. Цього явища можна уникнути,зменшивши вечірню дозу препарату.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Препарат протипоказаний жінкам в періодменструації та в період вагітності. Діти до 12 років.

Передозування. При прийомі доз, які перевищують терапевтичні,можуть виникати нудота, блювання, запаморочення. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Гінтон можна приймати безперервно протягомдекількох місяців. Однак, в осіб похилого віку, щоб уникнути розвиткугіпервітамінозу, слід перевіряти стан здоров’я через 1 – 2 місяці безперервноїтерапії. Слід дотримуватися обережності при запальнихзахворюваннях і пропасниці. Оскільки препарат може викликати запаморочення, під час йогозастосування слід уникати керування транспортними засобами та роботи зіскладними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати Гінтонодночасно з іншими вітамінними препаратами, а також препаратами, які стимулюютьнервову систему.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 25°С, всухому, недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z