Загружается, подождите...

Гінкор форт (Ginkor fort)


основні фізико-хімічні властивості: зелено-жовті капсули;

склад: 1 капсула міститьекстракту Гінкго Білоба стандартизованого 14 мг ;гептамінолу гідрохлориду 300 мг;троксерутину 300 мг;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, магніюстеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група.Венотонізуючий засіб. Код АТС С05С А54

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат. Має ангіопротекторну дію.Підвищує венозний тонус і регулює наповнення венозного русла. Зменшуєпроникність судинної стінки. Має місцевий протиексудативний ефект і зменшуєбольові відчуття. Фармакокінетика. Дія препарату є сукупність дій його компонентів, томупроведення кінетичних спостережень є неможливим; усі разом компоненти не можутьбути простежені за допомогою маркерів та біодосліджень.

Показаннядля застосування. Порушення венозного кровообігу нижніх кінцівок, що виявляється увигляді відчуття тяжкості, парестезії та болю у ногах; гемороїдальний криз.

Спосіб застосування та дози. Венозно-лімфатична недостатність:призначають по 1 капсулі двічі на добу - вранці та ввечері. Курс лікуваннястановить 4 тижні. Гемороїдальні кризи: по 2 капс. двічі на добу - вранці таввечері. Тривалість лікування становить від 7 до 15 днів.

Побічна дія. Під час використання препарату за показаннями, іззастосуванням рекомендованих доз випадків побічної дії не зареєстровано.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного зі складовихкомпонентів препарату. Не застосовувати при гіпертиреозі; при використанніінгібіторів моноаміноксидази.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Препарат Гінкор Форт може призначатися завищезгаданими показаннями у II та III триместрах вагітності, а також у періодгодування груддю. Під час експериментальних досліджень доведено, що препарат нечинить тератогенної дії. Гептамінол,що входить до складу препарату, може спричинити позитивну реакцію під часдопінг-контролю у спортсменів. Через відсутність досвіду використання препаратув педіатричній практиці, препарат не бажано призначати дітям.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При паралельному використанні Гінкору Фортета інгібіторів МАО можливо підвищення артеріального тиску.

Умовита термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі невище 25ºС.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z