Загружается, подождите...

Гінкгокапс-м (Ginkgocaps-m)


міжнародна назва: Ginkgo Biloba;

основні фізико-хімічні властивості:твердіжелатинові капсули № 4 з непрозорим світло-червоним корпусом і непрозорою чорноюкришкою, заповнені порошком коричнево-жовтого кольору;

склад: 1 капсула містить екстрактгінкго білоба 0,04 г;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,кальцію стеарат, цукор молочний, аеросил.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі таноотропнізасоби.АТС NО6D XО2.

Фармакологічні властивості. Препарат рослинногопоходження. Містить сухий екстракт листя гінкго білоба. Активні інгредієнтиекстракту – флавонові глікозиди, гінкголіпіди та білобалід, які сприяютьполіпшенню кровообігу, перешкоджають агрегації тромбоцитів. Препарат нормалізуєметаболічні процеси, чинить антигіпоксичну дію на тканини. Поліпшує мозковийкровообіг і постачання мозку киснем та глюкозою. Впливає на нейромедіаторні процесив центральній нервовій системі, прискорюючи виділення нейромедіаторів ізмінюючи властивості синаптичних рецепторів. Поліпшує кровообіг у кінцівках.

Показання для застосування. Порушення мозковогокровообігу, що супроводжуються втратою оперативної пам’яті, погіршеннямконцентрації уваги, запамороченням, шумом у вухах, порушеннями сну. Порушеннякровообігу в нижніх кінцівках, що супроводжуються болем при ходьбі, відчуттямхолоду, парестезіями, судомами і важкістю в ногах.

Спосіб застосування та дози. Призначають дорослим по 1капсулі 3 рази на добу після їжі. Середня тривалість курсу лікування – 3місяці.

Побічна дія. Препарат звичайно добрепереноситься. Рідко можуть виникнути диспептичні явища, головний біль,алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. Хоча в експериментальнихдослідженнях не встановлено несприятливого впливу препарату на плід, нерекомендується застосовувати при вагітності і лактації. Поліпшення стануспостерігається через 1 місяць післяпочатку лікування.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Лікарська взаємодія препарату не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому,захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С..Термін придатності– 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z