Загружается, подождите...

Горечавкакомпозитум (Gentianacompositum)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина безбарвна чи зі злегкажовтуватим відтінком;склад: 100 мл препарату містить:Горечавки D1 – 1 мл;Аконіта D6 – 10 мл;Брионії D6 – 10 мл;Заліза фосфорного D12 – 10 мл;Молочної кислоти D12 – 10 мл;допоміжні речовини: спирт етиловий 43%.

Форма випуску. Розчин гомеопатичний.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані засоби для застосування при кашлі тапростудних захворюваннях. АТС R05 X.

Фармакологічні властивості. Полегшує симптоми застуди та інфекційнихзахворювань. Використовується у комплексній терапії та профілактиці інфекційнихреспіраторних захворювань з болями у суглобах.Для попередження ускладнень вірусної інфекції.Препарат може бути застосований у комплексному лікуванні катаральнихзахворювань ЛОР-органів (ангіна, фарингіт, ларингіт, отит), а також укомплексній терапії бронхіту, плевриту. Препарат підвищує імунітет, загальнуопірність організму.

Показання для застосування. Комплексна терапія та профілактика грипу, іншихреспіраторних вірусних інфекцій. Застосовується також для попередження ускладненьвірусної інфекції. Препарат може бути застосований у комплексному лікуваннікатаральних захворювань ЛОР-органів (ангіна, фарингіт, ларингіт, отит), а такожу комплексній терапії бронхіту, плевриту.

Спосіб застосування та дози. Для лікування дорослих препаратзастосовують внутрішньо по 15 – 25 крапель у чистому вигляді або розведених у 1столовій ложці води 3 рази на добу за 30 хв до прийняття їжі або через 1 годинупісля їжі. Дітям до 12 років – по 5 – 7 крапель препарату, розведених у 1 столовійложці води. Дітям до 1 року – 1 – 3 краплі препарату розведеного в 1 чайнійложці води чи материнському молоці.У гострих випадках на початку захворювання бажано приймати препаратдорослим через кожні півгодини по 10 – 20 крапель, дітям до 1 року – по 1краплі; дітям від 1 до 12 років – по 3 – 5 крапель до покращання стану, але нечастіше 8 разів. Після зменшення проявів гостроти процесу приймати тричі наденьЗ метою профілактики (епідемія грипу та контакт з хворим) пропонуєтьсяприймати у дозах, відповідно віку, 1 – 2 рази на добу.

Побічна дія Невідома.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до окремихкомпонентів препарату.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату ненадходило.

Особливості застосування. У період вагітності та лактації препарат прийматитільки під наглядом лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами Не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у прохолодному, захищеному від сонячногосвітла та недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z