Загружается, подождите...

Фітокліман планта (Fytokliman planta)


основні фізико-хімічні властивості: cуміш подрібнених до певного ступеня частинрослин з ароматним специфічним запахом, до її складу входять оранжево-жовтіпелюстки і шматочки листя, у цяточку, що просвічуються (Hyperici herba);маленькі сіро-зелені і жовто-зелені квіти і шматочки листя (Alchemillae herba);частини білих квітів і темно-зеленого листя (Crataegi folium cum flore);темно-зелене листя з характерними світлими прожилками (Betulae folium); частинирожево-червоних пелюстків і стебел з фіолетовим відтінком (Origani herba);частини сіро-зеленого листя з характерним лимонним запахом (Melissae herba);частини зелено-жовтих приквітників (Lupuli flos).

склад: 1 фільтр-пакет містить 20% травизвіробою звичайного (Hyperici herba), 20% трави приворотня звичайного(Alchemillae herba), 20% квіток і листя глоду (Crataegi folium cum flore), 15%листя берези (Betulae folium), 10% трави материнки (Origani herba), 10% травимеліси (Melissae herba), 5% шишок хмелю (Lupuli flos).

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в гінекології.КодАТС G02СX02*.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Суміш лікарських трав іззаспокійливою, спазмолітичною, в’яжучою, сечогінною дією. Препарат виявляєвластивості щодо зниження кров’яного тиску та має кардіотонічну дію, а такождіє як жовчогінний, седативний, протизапальний засіб.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Легкі вегетоневротичні розлади в преклімактеричний іклімактеричний періоди (нервозність, дратівливість, депресія, припливи жару,розлади сну).

Спосіб застосування та дози. 1 фільтр-пакет заливають 250 мл окропу і настоюютьпротягом 10 хв у закритому посуді. Не кип’ятити. Потім відціджують. Прийматитеплим 1 раз на добу перед сном, безпосередньо після приготування. Курс лікування становить 3-4 тижні.

Побічна дія. У хворих з підвищеною чутливістю до окремихкомпонентів препарату можливі алергічні реакції. Оскільки препарат міститьтраву звіробою є можливість виникнення фоточутливості, тому слід уникати діїпрямих сонячних променів.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при алергії на будь-який зйого компонентів. У зв’язку з тим, що препарат містить траву звіробою, невживати після трансплантації органів та ВІЛ-інфікованим особам, які приймаютьінгібітори протеази. Не рекомендується жінкам у період вагітності та годуваннягруддю. Досвіду застосування у дітей немає.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Невідомі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. До складу збору входить трава звіробою.Звіробій може посилювати дію деяких заспокійливих препаратів і антидепресантів,що приймаються одночасно. Препарат може знижувати дію антиретровіруснихпрепаратів, що використовуються при лікуванні ВІЛ-позитивних пацієнтів. Знижуєтакож активність циклоспоринів, варфарину, оральних контрацептивів, теофіліну,антиконвульсантів. Посилює дію серцевих глікозидів та інших антиаритмічнихзасобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі невище 25˚С, в оригінальній упаковці. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z