Загружается, подождите...

Фурасол (Furasol)


хімічнаназва: 1-[3-(5-нітро-2-фурил)-аліліденаміно]-гідантоїн;

основні фізико-хімічні властивості: оранжево-коричневого кольору крупнийпорошок;

склад: 1 пакетик містить фурагіну розчинного– 0,1г;допоміжніречовини: натрію хлорид.

Формавипуску. Порошок дляприготування розчину для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтичнагрупа. Протимікробні таантисептичні засоби для місцевого застосування в стоматології.КодАТС А01A В11.

Фармакологічні властивості. Фурагін розчинний має широкий спектрантибактеріальної дії проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів,включаючи штами патогенних стафілококів та інших мікроорганізмів, щорезистентні до антибіотиків та інших хіміотерапевтичних засобів.Антибактеріальна дія фурагіну розчинного заснована на пригніченні ферментнихсистем різних бактерій. В порівнянні з антибіотиками і сульфаніламідамирезистентність до фурагіну розчинного розвивається повільно і незначною мірою.Нітрофурани поліпшують лейкопоез і фагоцитарну активність лейкоцитів. Призастосуванні на слизові препарат не спричинює подразливої дії і больовихвідчуттів.

Показаннядля застосування.Інфекційне бактеріальне запалення ротової порожнини і горла.

Спосіб застосування та дози. Розчин готують безпосередньо передзастосуванням. Вміст пакетика розчиняють у склянці гарячої води. Теплий розчинзастосовують для полоскання 3-4 рази на добу. Розчин не зберігати.

Побічна дія. Звичайно фурагін розчинний переноситься добре. Вокремих випадках можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до фурагіну іпрепаратів нітрофуранового ряду. Алергічний дерматит. Періоди вагітності ігодування груддю. Не призначають дітям віком до 4 років.

Передозування.Препарат малотоксичний.Випадки передозування не спостерігались.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У поєднанні з антибіотиками виявляєвиражений синергізм. При вживанні алкоголю під час лікування Фурасолом зростаєймовірність розвитку шкірних алергічних реакцій.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці при температурі 15 – 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки. Не застосовувати препарат після закінченнятерміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z