Загружается, подождите...

Фукорцин (Fucorcin)


основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-червоного кольору із запахомфенолу;

склад: 1 мл препарату містить: фуксину основного 0,004 г, борної кислоти 0,008г, фенолу чистого 0,039 г, ацетону 0,049 мл, резорцину 0,078 г, спиртуетилового 95 % 0,096 мл;допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТСD08A Х10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активні діючі речовини, що входять до складупрепарату, забезпечують широкий спектр протимікробних ефектів при ураженняхшкіри і слизових оболонок інфекційними збудниками. Препарат проявляє також фунгіциднийефект при грибкових ураженнях зовнішніх покривів.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетики препарату непроводились.

Показання для застосування. Препарат застосовують для профілактики ілікування захворювань шкіри та слизових оболонок, уражених чутливими докомпонентів препарату збудниками.

Спосіб застосування та дози. Розчином змазують уражені ділянки шкіри таслизових оболонок 1–3 рази на день до клінічного одужання.

Побічна дія. При тривалому використанні можливий розвитокдерматитів та місцевих алергічнихреакцій.

Протипоказання.Застосування протипоказанепри підвищеній індивідуальній чутливості шкіри до компонентівпрепарату, хронічних алергічних дерматозах.

Передозування. При тривалому використанні препарату та використаннійого на великих ділянках шкіри можливе передозування препарату, щосупроводжується явищами, характерними для отруєння фенолом (запамороченням, слабкістю,розладами дихання).

Особливості застосування. Не слід наносити препарат на великі поверхні тіла.Не рекоменду-ється застосовувати жінкам у періоди вагітності і годування груддюта дітям віком до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з іншимипрепаратами для зовнішнього застосування можуть утворюватися сполуки з непередбачуванимефектом.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8 °C до 15 °C,у захищеному від світла місці.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z