Загружается, подождите...

Фридерм рн-баланс (Freedermph-balance)


основні фізико-хімічні властивості: світло-янтарна кольору рідина, безсторонніх домішок;

склад: 100 мл шампуню містять ТЕА-лаурилсульфату 40 г,ПЕГ-8 дистеарату 2 г, МЕА-кокаміду 0,7325 г, ДЕА-кокаміду 1,5 г;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода очищена.

Форма випуску. Шампунь медичний дерматологічний.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Лікувальні шампуні.Код АТС D11А С30.Фармакологічні властивості. Медичний лікувально-профілактичний препаратдля місцевого застосування.Фармакодинаміка. Містить спеціально підібраний склад нейтральнихмиючих речовин, що дозволяє досягти і підтримувати наближений до фізіологічногорівень рН шкіри. Препарат має добрий очищувальний та м’який знежирювальнийефект, що забезпечує профілактичну дію щодо захворювань шкіри волосистоїчастини голови. Призначений для щоденного догляду за всіма типами волосся.Фармакокінетика. Дані з фармакокінетики препарату не представлені.

Показання для застосування. Для широкого застосування особами зчутливою шкірою, схильними до алергічних реакцій, а також хворими на різнідерматологічні захворювання. У комплексному лікуванні себореї та псоріазуволосистої частини голови після застосування препаратів Фридерм Цинк абоФридерм Дьоготь.

Спосіб застосування та дози. Невелику кількість препарату ФридермрН-Баланс нанести на вологе волосся, спінити та ретельно промити. Повторнонанести шампунь та знову промити волосся. При необхідності цю процедуру можнаповторювати стільки разів, скільки буде потрібно. Фридерм рН-Баланс може застосовуватисящодня.

Побічна дія. Не описана.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.

Особливості застосування. Фридерм рН-Баланс є гіпоалергеннимпрепаратом та не чинить подразнення.При себореї та себорейному дерматиті волосистоїчастини голови, які супроводжуються підвищеним виділенням шкірного сала, атакож при псоріазі волосистої частини голови рекомендується спочаткузастосовувати протисеборейний препарат Фридерм Дьоготь, а при себорейномудерматиті волосистої частини голови, що супроводжується появою лупи тасвербежу, атопічному дерматиті, дифузному порідінні волосся – препарат ФридермЦинк (у складі комбінованої терапії).Спеціальна формула захищає волосся та шкіру голови.Не спричиняє посічення кінчиків волосся та не ушкоджує основу волосу.Тільки для зовнішнього застосування. Уникатипотрапляння в очі. При потраплянні в очі промити чистою водою.Застосування в педіатричній практиці. Даних щодо застосування препарату у дітейнемає.Вагітність і лактація. Досліджень щодо безпеки застосуванняпрепарату у вагітних та жінок, які годують груддю, не проводилось.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена. Сумісний з іншими засобами длялікування та догляду за волоссям.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місціпри температурі від 2оС до 30оС. Термін придатності – 4роки. Застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеногона упаковці, не рекомендується.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z