Загружается, подождите...

Фортранс (Fortrans)


основні фізико-хімічні властивості: білий порошок із запахом грейпфрута;

склад: 1 пакетик містить макроголу 4000 -64,00 г;натрію сульфату ангідрид - 5,70 г;натрію бікарбонат - 1,68 г;натрію хлорид - 1,46 г;калію хлорид - 0,75 г;натрію сахаринат - 0,10 г.

Форма випуску. Порошок для приготуваннярозчину для перорального застосування.

Фармакологічна група. Проносні засоби ATCА06АD65.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. За рахунок утворення водневих зв’язків з молекуламиводи Фортанс утримує її в кишечнику. Вода оводнює і збільшуює вміст кишечникупо всій його довжині. Після цього препарат повністю евакуюється із кишечникуразом з його вмістом. Фармакокінетика.Препаратне всмоктується і не метаболізується

. Виводиться з організмувнезмінному стані.

Показання для застосування. Промивання кишечнику дляпроведення:ендоскопічних та рентгенологічних досліджень;хірургічних втручань на кишечнику.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовіють у дорослих.Вмісткожного пакетика розчиняють в 1 літрі води. Зазвичай необхідна для процедурикількість розчину становить 3-4 літра. Розчин приймається ввечері, якщопроцедури призначені на ранок чи протягом дня, але з таким розрахунком, щобприймання препарату було закінчено за три години до проведення процедури.

Побічна дія. На початку прийому інодівідзначаються напади нудоти та блювання, які зникають при подальшому лікуванні.Іноді спостерігається метеорізм.

Протипоказання. Фортранс протипоказаний уразі тяжких порушень загального стану пацієнта, таких як зневоднення організмучи тяжка серцева недостатність; пацієнтам з розвинутою карциномою чи будь-якиміншим захворюванням кишечнику, що супроводжується ушкодженням слизової оболонки(хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт); пацієнтам з кишковоїнепрохідностю;Протипоказаний дітям до 14 років, в зв'язку звідсутністю досліджень препарату в педіатрічній практиці.

Передозування. На сьогодні про випадки передозування неповідомлялось.

Особливості застосування. Особам похилого віку зпослабленим здоров'ям рекомендується застосовувати препарат під наглядомлікаря.Фортранс не містить цукру, томуйого можна призначати хворим на цукровий діабет, а також особам, з раціону якихвиключається галактоза.Вагітність і період годуваннягруддюЗастосування Фортрансу в період вагітності ілактації можливе лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищуєпотенціальний ризик для плода та дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Приймати інші медикаменти під час прийомуФортрансу недоцільно.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі15-25 ˚С.Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z