Загружается, подождите...

Флюколд-м (Flukold-m)


основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі таблетки рожевого кольору зіскошеними краями та розподільною рискою з одної сторони;

склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну безводного 30 мг,хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілпропаноламіну гідрохлориду 25 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль, метилпарабен,пропілпарабен, желатин, тальк, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, натріюкарбонат метилцелюлоза, аеросил, барвник еритрозин.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Парацетамол у комбінації з іншими препаратами безпсихолептиків. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комбінований препарат з жарознижувальною,аналгезуючою, протизапальною та антигістамінною дією. Парацетамол дієяк жарознижувальний, знеболювальний та протизапальний засіб. Кофеїн підсилюєаналгезуючу та протиексудативну активність парацетамолу. Встановлено, що кофеїну складі комбінованого препарату сприяє помірному підвищенню протизапальноїактивності. Хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістаміновихрецепторів, діє протигістамінно, зменшує ринорею, сльозотечу, чхання.Фенілпропаноламін має вираженупериферичну судинозвужувальну дію, сприяє зменшенню набряку слизової оболонкиносових ходів, серозно-слизових виділень з носової порожнини. Фармакокінетика. Дія препарату Флюколд-М є сукупною дією йогокомпонентів, тому проведення кінетичних досліджень не є можливим; всі елементиразом не можна прослідкувати за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієїпричини неможливо визначити метаболіти препарату.

Показання для застосування. Для симптоматичного полегшення пропасниці,головного болю, закладання в носі та риніту, пов’язаних з грипом та звичайноюзастудою.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 роківпризначають по 1 таблетці 3 - 4 рази на добу. Курс лікування – 5 - 7 днів.

Побічна дія. Можливі сухість у роті, порушення акомодації, висипна шкірі, затримка сечі, підвищена збудливість (особливо у хворих похилоговіку), гострий панкреатит.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,виражене порушення функції печінки, закритокутова глаукома, артеріальнагіпертензія, ішемічна хвороба серця, аденома простати; вагітність та періодлактації; діти до 12 років.

Передозування. Не перевищувати рекомендовану дозу. При передозуванніпрепарату можливі виникнення таких симптомів: нудота, блювання, відчуттядискомфорту в епігастральній ділянці, прискорене серцебиття, тремор, головнийбіль, запаморочення, порушення сну. Лікування - симптоматичне. При значному перевищенні дози (понад 10 гпарацетамолу) – введення метіоніну через 8 - 9 год після передозування таацетилцистеїну – через 12 год.

Особливості застосування. Якщо висока температура зберігається протягом 3-хднів і більше або виникає знову, а біль не припиняється більше 5 днів,необхідно негайно звернутися до лікаря. Алоголь підсилює седативну дію хлорфеніраміну малеату.При застосуванні цього препарату слід уникати керування автотранспортомта механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодіє з інгібіторами МАО, трициклічнимиантидепресантами, бета-блокаторами. Не рекомендується застосовувати Флюколд-Модночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухомумісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності- 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z