Загружается, подождите...

Фладекс (Fladex)


основні фізико-хімічні властивості: мазь від світло-коричневого дотемно-коричневого кольору, зі специфічним запахом;

склад: 1 г мазі містить фладексану 20 мг у перерахуванні на суху речовину івміст суми флавоноїдів 30%; допоміжні речовини: вазелін білий, пропіленгліколь, кислота стеаринова,емульгатор № 1, метилпарагідроксибензоат (ніпагін), пропілпарагідроксибензоат(ніпазол), вода очищена.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні препарати. Код АТС D11A X20**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Мазь Фладекс має місцевупротизапальну, знеболювальну та протисвербіжну дію, має антиалергічні тадесенсибілізуючі властивості, проявляє противірусну активність стосовно вірусівлишаю пухирчастого (герпесу звичайного) та оперізувального – Herpes simplex iHerpes zoster, а також стимулює репаративні процеси в шкірі.Фармакокінетика. При нанесенні на шкіру не чинить системної дії.

Показання для застосування. Місцеве лікування усіх форм та стадійпсоріазу, алергічного, атопічного (особливо в підгострий період та в періодзгасання процесу), періорального та себорейного дерматитів, нейродерміту,фотодерматозів, токсидермій, а також лишаю пухирчастого (герпесу) різноїлокалізації (губної, щічної, носової, вушної, генітальної) та оперізувальноголишаю.

Спосіб застосування та дози. При дерматитах різноманітного походження,пухирчастому (герпесі) та оперізувальному лишаю мазь наносять тонким шаром,злегка втираючи, на уражену ділянку шкіри 2–4 рази на добу, бажано з моментупояви перших ознак захворювання. Тривалість курсу лікування – 5–14 днів. Припсоріазі препарат наносять під вощений папір 1–2 рази на добу. Курс лікування10–30 днів та більше, особливо у разі великобляшкових форм. Залежно віддосягнутих результатів та у випадках рецидивів курс лікування маззю Фладексможна повторювати 2–3 та більше разів.

Побічна дія. У деяких випадках можлива поява печіння, яке зникаєпісля тимчасового припинення застосування препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування не відомі.

Особливості застосування. Препарат можназастосовувати у період вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступномудля дітей місці при температурі від 8 °С до 15 °С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z