Загружается, подождите...

Фігурин (Figurin)


основні фізико-хімічні властивості: желатинові капсули розміру “0",ковпачок капсули і корпус - прозорі, капсули містять порошок червонуватогокольору;

склад: 1 капсула містить: Гуарова смола (Cyamopsispeoralioides) 30 мг, Лохабхасма 50мг, лушпиння Ісавтії (лушпиння Plantagoovata) 30 мг, екстракти Віданг (Embelia ribes) 20мг, Піппалі (Piper longum) 20мг, Сунтх (Zingiber officinale) 20мг, Гуггул (Balsamodendron mukul) 50мг,Читрак (Plumbago indica) 250мг, Тряфала (суміш фруктів Бехала (Terminanaliabelersca), Харда (Terminalia chebula) Амла (Emblica officinalis)) 100мг, Хадир(Acacia catechu) 15мг;допоміжніречовини: метилпарабен,целюлоза мікрокристалічна, лактоза, кремні. Діоксид колоїдний, тальк очищений,магнію стеарат, капсула желатинова.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що впливає на травну систему таметаболізм.АТС. А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Капсули Фігурин - цекомбінований препарат трав’яних екстрактів, який має слабку проносну дію. Цейпрепарат містить відповідно підібрану рослинну сировину. Компоненти препаратусприяють повному перетравленню їжі, покращують метаболізм жирів, сприяютьзменшенню рівня надлишкового холестерину та тригліцеридів, а також є м’якимпроносним засобом. Усі ці ефекти сприяють зменшенню маси тіла та покращеннюсамопочуття.Фармакокінетика. Препарат має рослинне походження,фармакокінетика його не вивчена.

Показання для застосування. Фігурин застосовується як засіб длязменшення маси тіла.

Спосіб застосування і дози. Дорослим, що страждають на ожиріння - по 2капсули на добу, пацієнтам з надмірною масою – по 1 капсулі на день. Запиватиневеликою кількістю рідини. Курс лікування – 4 - 6 тижнів.

Побічна дія. У більшості випадків препарат переноситься добре.Побічних дій не спостерігалося.

Протипоказання. Період вагітності та лактації.

Особливості застосування. При постійному застосуванні препарату більш,ніж 6 тижнів необхідно контролювати вагу тіла.Препарат не застосовується в педіатричнійпрактиці.

Передозування. Не перевищувати рекомендовану дозу. У разіпередозування може виникнути пронос. У цьому разі необхідно тимчасово припинитизастосування препарату до нормалізації роботи шлунка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. КапсулиФігурин можутьвикористовуватись одночасно з антибіотиками та іншими хіміотерапевтичнимилікарськими засобами, антипіретиками та вітамінами. Не рекомендуєтьсязастосовувати Фігурин одночасно з іншими препаратами, які мають проносну діючерез можливість підсилення дії останніх.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z