Загружается, подождите...

Фібісол (Fibisol)


основніфізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина;

склад:

1 ампула містить відгону лиманноїгрязі 1 мл; допоміжні речовини: кумарин, кислота корична, натрію хлорид.

Формавипуску. Розчиндля ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, якізастосовуються

в офтальмології. АТС S01А Х20.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка. ФіБісол

є продуктомвідгону свіжої лиманної грязі Куяльницького лиману. Препарат відноситься дозасобів, що регулюють метаболічні процеси - стимулюють обмін речовин,прискорюють процеси регенерації, маєантикоагулянтні та шунокорегуючівластивості.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування.В офтальмологічнійпрактиці застосовують при блефаритах, кон'юнктивітах, кератитах, помутніннісклоподібного тіла, рогівки, кришталика, міопічному хоріоретиніті, пігментномуретиніті, запальних процесах судинного тракту ока, атрофії зорового нерва,трахомі. ФіБісол застосовують у комплексномулікуванні травматичних ушкоджень ока, опіку рогівки, після видалення катаракти.Застосовуютьтакож у комплексному лікуванні артритів, радикулітів, міалгій, ускладненьцукрового діабету, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічнихінтоксикацій (професійні захворювання), запальних процесів жіночої статевоїсфери, тромбофлебітів,рубцевих змін тканин, трофічних виразок шкіри та інших порушень трофічних процесів, викликаних різноманітнимизахворюваннями (туберкульозні виразки шкіри, гортані, пендинськавиразка).

Спосіб застосування та дози. ФіБісол вводятьпідшкірно, в тому числі (при болісності) після попередньої ін'єкції 0,5 % розчинуновокаїну. Разова доза для дорослих становить Імл.Приймають 1 раз на день протягом 30 - 35 днів. У разі необхідності курслікування повторюють через 2-3 місяці. При туберкульозі дихальноїсистеми застосування препарату починають з 0,3 мл, поступово підвищуючи дозу. Клінічні дані про ефективність та безпечністьзастосування препарату у дітей відсутні.

Побічна дія. У деяких хворих можливапоява шкірних висипань, підвищення температури.


Протипоказання. Тяжкі захворюваннясерцево-судинної системи, артеріальна гіпертензія,вагітність (особливо II половина), годування груддю, гострі захворювання травноготракту, хронічні форми нефрозонефриту.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Не описана.

Передозування.Застосування препарату у високих дозах або протягом тривалого часу звичайно не призводить донегативних наслідків для хворого.

Умовита термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла інедоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С. Термін зберігання - 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z