Загружается, подождите...

Феністилкраплі (Fenistildrops)


міжнародна назва: dimetindene;N,N-диметил-3-1-(2-піридиніл)етил-1Н-інден-2-етанамін (у вигляді малеату);

основні фізико-хімічнівластивості: прозора,безбарвна рідина, солодкувата на смак;

склад: 1 мл крапель міститьдиметиндену малеату 1 мг;допоміжні речовини: натріюдигідрофосфат дигідрат, спирт етиловий 96%, метилпарагідроксибензоат, сорбітолрідкий, вода очищена.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби длясистемного застосування. Код АТС R06A.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Диметиндену малеат- похідне феніндену. Є антагоністом гістаміну на рівні Н1-рецепторів.Має антикінінову, слабку антихолінергічну і седативну дію. Протинудотної дії невиявляє. Він знижує підвищену проникність капілярів, пов’язану з алергічнимиреакціями негайного типу.У поєднанні з антагоністамигістамінових Н2-рецепторів пригнічує практично всі види діїгістаміну на кровообіг.Фармакокінетика.Біодоступністьдиметиндену у формі крапель становить близько 70%. Після прийому внутрішньомаксимальна концентрація в плазмі досягається протягом 2 годин. Періоднапіввиведення становить близько 6 годин.При концентраціях від 0,2 до 5мкг/мл зв’язування диметиндену з білками плазми становить приблизно 90%.Метаболічні реакції включаютьгідроксилювання і метоксилювання. Диметинден і його метаболіти виводяться зжовчю і сечею. Від 5 до 10% прийнятої дози препарату виводяться із сечею внезміненому стані.

Показання для застосування.Симптоматичнелікування таких алергічних захворювань: кропив’янка, захворювання верхніхвідділів дихальних шляхів (сінна гарячка, цілорічний алергічний риніт), харчоваі лікарська алергія.Шкірний свербіж різного походження,крім пов’язаного з холестазом. Свербіж при захворюваннях з шкірними висипами,при вітряній віспі, укусах комах. Як допоміжний засіб при екземі та іншихсвербіжних дерматозах алергічного генезу.

Спосіб застосування тадози. Дорослимі дітям старше 12 років. Добова доза становить 3 - 6 мг, поділена на 3 прийоми- по 20 - 40 крапель, 3 рази на день. Пацієнтам, схильним до сонливості,рекомендується призначати 40 крапель перед сном і 20 крапель - вранці, під чассніданку. Дітям.Добова доза становить0,1 мг/кг маси тіла. У таблиці наведені добові дози для дітей від 1 місяця до12 років і дорослих. Кратність призначення - 3 рази на добу. Вік

Добова доза 3 1 місяця до 1 року 10 - 30 крапель 1 - 3 роки 30 - 45 крапель 4 - 12 років 45 - 60 крапель Дорослі 60 - 1 20 крапель
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z