Загружается, подождите...

Водяного перцю екстрактрідкий (Extractum polygoni hydropiperisfluidum)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зеленувато-бурого кольору зароматним запахом;

склад: водяного перцю екстракт рідкий (1:1);допоміжна речовина: спирт етиловий 70 %.

Форма випуску. Екстракт рідкий для пероральногозастосування,спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Гемостатичні засоби рослинного походження.Код АТСB02B X04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат зменшує проникність стінок артеріол ікапілярів, має виражені кровоспинні властивості, виявляє помірну протипроносну,антимікробну, кардіотонічну та сечогінну дії. Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання для застосування. Призначають як допоміжний засіб при матковихпісляпологових кровотечах, при субінволюції матки, тривалих і сильнихменструаціях, а також при кровотечах із дрібних судин шлунка, кишечнику, принесильних гемороїдальних кровотечах.

Спосіб застосування та дози. Дорослі приймають препарат по 30-40 крапель3-4 рази на добу за 30 хвилин до їжі. Тривалість курсу лікування залежить відхарактеру та вираженості захворювання, характеру комплексної терапії та досягнутого ефекту.

Побічна дія. При індивідуальній підвищеній чутливості докомпонентів препарату у деяких хворих можливийрозвиток алергічних реакцій (почервоніння та висипання на шкірі, свербіж).

Протипоказання. Застосування протипоказане при підвищеній чутливостідо компонентів препарату.

Передозування. Повідомлення відсутні.

Особливості застосування. Оскільки до складу препарату входить етиловий спирт,його не рекомендується вживати дітям до 12 років і жінкам уперіоди вагітності та годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при температурі від 8 °C до 15 °C. Під часзберігання можливе утворення осаду. Термін придатності – 3,5 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z