Загружается, подождите...

Екстракт валеріани (Exstract valerian)


міжнародна назва: Valerian;

основніфізико-хімічні властивості: таблетки,вкриті цукровою оболонкою від злегка жовтого до жовтого кольору, круглі,двоопуклі;

склад: 1 таблетка містить валеріани екстракту – 20мг; допоміжніречовини: лактоза, крохмаль, магнію стеарат, тальк, полівінілпіролідон К30,індіон, цукроза, натрію бензоат, кальцію карбонат, віск карнубський, бджолинийвіск, аеросил.

Формавипуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Код АТС: N05C M09.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка. Седативний засіб рослинного походження. Екстрактвалеріани діє заспокійливо на центральну нервову систему, знижує її збудження,послаблює спазм непосмугованих м’язів, уповільнює ритм серця, підсилює секреціюзалоз травного тракту.

Показання длязастосування. Підвищененервове збудження, безсоння, мігрень, істерія, кардіоневроз, спазми травноготракту.

Спосібзастосування та дози. Призначаютьвнутрішньо дорослим по 1-2 таблетки 3 рази на добу при монотерапії і вкомбінації з іншими седативними або серцево-судинними засобами. Тривалістьзастосування за показаннями, але не більше 10-15 діб.

Побічна дія. Сонливість, зниження працездатності,підвищена втомлюваність, головний біль, які проходять при зниженні дози абовідміні препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препаратіввалеріани. Дитячій вік до 12 років.

Особливості застосування. В цій лікарській формі препарат дітям непризначають.

Передозування.При передозуванні виникаютьсимптоми, характерні для побічної дії, а також серцева недостатність, перезбудженнянервової системи. Лікування – промивання шлунка, симптоматична терапія.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Препаратпосилює дію седативних та снодійних засобів.Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітеймісці, при температурі не вище 25 0С.Термін придатності

3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z