Загружается, подождите...

Ереспал (Eurespal)


мiжнародна та хiмiчна назви: фенспiрид;8-(2-фенiлетил)-1-окса-3,8-дiа-заспiро[4,5] декан-2-он, гiдрохлорид;

основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: бiлi, круглi, двоопуклi таблетки, вкритiоболонкою;

склад: 1 таблетка мiстить 80 мг фенспiриду гiдрохлориду;допомiжнi речовини:кальцiюгiдрофосфат, гiпромелоза, повiдон, кремній колоїдний безводний, магнiю стеарат,титану дiоксид, глiцерол, поліетиленгліколь 6000.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на респіраторну систему.Інші засоби для системного застосування при обструктивних захворюваннях респіраторноїсистеми. Код ATC R03DX 03.

Фармакологiчнi властивостi.Фармакодинаміка. Ереспал® маєантибронхоконстрикторні та протизапальні властивості.Фармакологiчнi властивості препарату Ереспал®зумовлені складним механізмом дії препарату. Фенспірид має:- блокуючу Н1-рецепторигiстамінну дію , що обумовлює антигістамінну, спазмолітичну дію фенспіриду нагладку мускулатуру бронхів та запобігає розвитку набряку, зменшує виділенняслизу з носа та кількість бронхіального секрету;- протизапальну дію, яка є результатомгальмування утворення та секреції факторів запалення (цитокiнiв, TNFa, похiднихарахiдонової кислоти, простагландинів, лейкотрієнів, тромбоксану , вiльнихрадикалiв);- інгібує a1 – адренорецептори,які стимулюють секрецію в’язкого слизу. Фармакокінетика. Максимальна концентрацiя уплазмi кровi досягається в середньому через 6 годин після пероральногозастосування. Період напiввиведення - 12 год. Фенспiрид виводиться з організмуздебільшого з сечею.

Показання для застосування. Лікування гострих та хронічних запальнихпроцесів ЛОР-органів та дихальних шляхів (отит, синусит, риніт, ринофарингіт,трахеїт, ринотрахеобронхіт, бронхіт), хронічні обструктивні захворювання легень(ХОЗЛ) з або без хронічної дихальної недостатності, у складі комплексноїтерапії бронхіальної астми.Сезонний та цілорічний алергічний риніт таінші прояви алергії з боку респіраторної системи та ЛОР–органів.Респіраторні прояви кору, грипу.Симптоматичне лікування коклюшу.

Спосіб застосування та дози.Рекомендовано до застосування дорослим тадітям з 14 років.Для перорального застосування.Застосовувати перед їдою.Добова доза.Звичайна рекомендована терапевтична доза длялікування хронічних запальних процесів становить - 2 таблетки на добу (вранціта ввечері). Для посилення ефекту i/або у разі гострихзахворювань - 3 таблетки на добу (вранці, вдень i ввечері).Курс лікування. Тривалість лікуваннязалежить від показання до застосування та перебігу захворювання.Мінімальний курс лікування гострих станів7-10 днів. Тривалість лікування хронічних станів - від2 до 6 місяців.

Побічна дія. Можливі розлади травлення, нудота, біль ушлунку, сонливість. У поодиноких випадках може виникнути помірна синусоватахікардія, яка зменшується у разі зниження дози.Дуже рідко може виникнути еритема, фіксованапігментна еритема, висип, кропив’янка, набряк Квінке.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого зкомпонентів препарату в анамнезі.

Передозування.У разі прийому великої кількості препарату можутьспостерігатися сонливість або збудження, нудота, блювання, синусова тахікардія.Лікування. Необхідно промити шлунок,проводити моніторинг ЕКГ. Симптоматична терапія.

Особливості застосування.Лiкування препаратом не замiняєантибiотикотерапiї.Вагiтнiсть. He рекомендується застосовуватипрепарат у перiод вагiтностi.Годування груддю. У зв’язку з відсутністюданих щодо екскреції препарату з молоком не рекомендовано застосовуватипрепарат під час годування груддю. Препарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем і працювати з різними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не виявлена.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі до 30°С унедоступному для дітей мiсцi. Термін придатності – 2 роки.Не застосовувати препарат після закінченнятерміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z