Загружается, подождите...

Еуфорбіум композитум назентропфенc (Euphorbium compositumnasentropfen s)


основні фізико-хімічні властивості: від прозорого до злегка опалесцентного, відбезбарвного до злегка жовтого кольору розчин, запах нейтральний;

склад: 100 г препарату містять: Euphorbium D4 – 1 г, Pulsatilla pratensis D2– 1 г, Luffa operculata D2 – 1 г, Hydrargyrum bijodatum D8 – 1 г, Mucosanasalis suis D8 – 1 г, Hepar sulfuris D10 – 1 г, Argentum nitricum D10 – 1 г,Sinusitis-Nosode D13 – 1 г;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію дигідрофосфат, натріюгідрофосфат, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Спрей назальний.

Фармакологічна група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат протинабрякової,протизапальної, противірусної, імунокоригуючої тапротиалергічної дії,яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушенихфункцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження,які входять до складу препарату.Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.

Показання для застосування. Риніти різної етіології(вірусні, бактеріальні, алергічні) та видів (вазомоторні, сухі, гіперпластичніта атрофічні). Гострий та хронічний синусит. Озена (як додатковий засіб).

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям від 6 років – по 1 – 2упорскування у кожну ніздрю 3 – 5 разів на добу; дітям грудного віку та до 6років – по 1 упорскуванню 3 – 4 рази на добу.Курс лікування – 2 – 6 тижнів.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Індивідуальна чутливістьдо компонентів препарату.

Передозування. Не відзначалось.

Особливості застосування. В перші кілька днів застосування препарату інколиможливе короткочасне збільшення секреції з носа, що є доброю ознакою і непотребує припинення лікування. При захворюваннях щитоподібної залози, під час вагітностіта лактації доцільність застосування препарату вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Розпилювач зберігати у зовнішній картонній коробціпри температурі від 15 °С до 25 °С.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Термін придатності − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z