Загружается, подождите...

Еукарбон (Eucarbon)


основні фізико-хімічнівластивості: таблеткисіро-чорного кольору;

склад:1 таблеткамістить: листя сени – 105 мг, екстракт кореня ревеню – 25 мг, деревне вугілля –180 мг, сірка – 50 мг;допоміжні речовини:ефірна олія м’яти перцевої, ефірна оліяфенхелю, каолін, тальк, акація.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Проносні засоби. Код АТС А06А Х10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Еукарбон містить тільки рослинні і мінеральні активніінгредієнти. Його м’яка проносна та вітрогінна дії забезпечуються ефектамилистя сени та екстракту ревеню і здатністю деревного вугілля зв’язувати токсинирізного походження. Еукарбон також чинить слабку дезінфікуючу дію в шлунково-кишковомутракті.Для проносної дії антрахінонових глікозидів, які містяться в листі сенита екстракті ревеню, слід приймати їх у такій кількості, щоб вміст сенозидів (Ата В) становив 15 - 30 мг. Оскільки вміст сенозидів у таблетках Еукарбонудосить низький, його дозування при лікуванні різних форм запору підбираєтьсяіндивідуально залежно від консистенції випорожнень.Проносний ефект настає через 8 - 10 годин після прийому таблетокЕукарбону.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Запори різного генезу, метеоризм.

Спосіб застосування та дози. Таблетки приймати, запиваючи великоюкількістю рідини, під час прийому їжі або після: дорослим і дітям, старше 12років: 1 - 2 таблетки 1 - 3 рази на добу для досягнення м’якого проносногоефекту. Якщо потрібна більш сильна проносна дія, то вечірня доза може бутизбільшена до 3 - 4 таблеток.Дітям, віком від 2 до 12 років (за призначенням педіатра): ½ - 1таблетка під час їжі 1 - 3 рази на добу.Для інтенсивного очищення і виведення газів із травного тракту(наприклад, перед рентгеноскопією, тим більше пієлографією): дорослим - 6 - 8таблеток увечері з великою кількістю рідини.Тривалість прийому не повинна перевищувати 2 тижнів.

Побічна дія. У рекомендованих дозах побічні ефекти, такі як більу животі і діарея, спостерігаються дуже рідко.Іноді внаслідок лужної реакції може спостерігатися слабке забарвленнясечі в червоний колір, що не має клінічного значення.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з інгредієнтівпрепарату.Непрохідність кишечнику, гостре запалення слизової оболонки кишечникуабо загострення хронічного запалення, біль у животі невідомого походження. Сильніпорушення водного та електролітного балансу. Тривале застосування можевикликати запалення кишечнику.Протипоказаний дітям до 2 років.

Передозування. Поява діареї є ознакою передозування; необхідно абоприпинити прийом препарату, або знизити його дозу.Лікування – симптоматичне.

Особливості застосування. У різних пацієнтів реакція на препарат можевідрізнятися. Дозу необхідно підбирати індивідуально. Жінкам під час вагітностіта в період лактації препарат слід призначати з обережністю тільки післяконсультації з лікарем. Вплив на здатність керувати автомобілем імеханізмами.Препарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем або іншими механічними засобами. Не впливає на психофізичний стан іне викликає сонливості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Еукарбон може посилити ефект серцевихглікозидів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z