Загружается, подождите...

Евкаліптовий бальзам відзастуди др. тайсс (Eucalyptus cold balm dr.tneiss)


основні фізико-хімічні властивості: мазь світложовтого кольору з характерним запахомевкаліпта і камфори;

склад: 10 г мазі містятьолії евкаліптової 0,75 г, олії хвої соснової 0,75 г, камфори рацемічної 0,5 г;допоміжні речовини: олія кукурудзяна, жир твердий, віск бджолиний.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05C A10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Пари ефірних олій виявляють протимікробну тапротизапальну дію, сприяють зменшенню в’язкості мокротиння, його кращомувідходженню. Камфора і олія соснової хвої мають місцеву подразнюючу дію.Фармакокінетика. Накопичені дані, що стосуються фармакокінетики окремихактивних компонентів мазі, можуть бути перенесені на фіксовану комбінацію.Дослідження фармакокінетики камфори, евкаліптової олії і олії соснової хвоїпоказують, що ці речовини всмоктуються як через шкіру, так і через дихальнішляхи (інгаляційно), а виводяться через легені або із сечею і фекаліями.

Показання для застосування. Застудні захворювання дихальних шляхів, щосупроводжуються утрудненим відходженням мокротиння.

Спосіб застосування та дози. Якщо не призначено інакше, втирати кількаразів на добу в груди та спину. Для збереження тепла покрити фланелевою абошерстяною тканиною. Препарат показаний всім віковим групам: немовлятам (0-12місяців), маленьким дітям (1-4 роки), дітям (4-12 років), дорослим.Для інгаляцій розчинити 2 чайні ложки бальзаму в 0,5-1 л гарячої води.Вдихати пари протягом 5-10 хвилин.

Побічна дія. Можливі контактні дерматити, посилення бронхіальних спазмів.Можливо виникнення судом, спричинених камфорою.

Протипоказання. Бронхіальна астма, коклюш. Не застосовувати привідомій алергії на компоненти препарату.

Передозування. Випадки передозування не відомі.

Особливості застосування. Немовлятам і маленьким дітям бальзам не слідпризначати для інгаляцій, наносити на обличчя, зокрема на ніс. Також не сліднаносити на ушкоджену шкіру, наприклад унаслідок опіків.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних для дітей місцяхпритемпературі не вище 25 0С. Термін придатності - 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після закінчення зазначеної дати терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z