Загружается, подождите...

Ессел форте (Essel forte)


основні фізико-хімічні властивості: тверді желатиновікапсули, зчервоним дном і червоно-бурою кришечкою, що містять маслянистий порошок віджовтого до оранжевого кольору, допускається наявність частин від жовто-білогодо коричневого кольору;

склад: 1 капсула містить есенціальних фосфоліпідів (субстанція EPL) 300 мг,нікотинаміду 30 мг, піридоксину гідрохлориду 6 мг, рибофлавіну 6 мг, тіамінумононітрату 6 мг, ціанокобаламіну 6 мкг, токоферолу ацетату 6 мг;допоміжні речовини: ЕДТА динатрієва сіль, натрію пропілпарабен, натріюметилпарабен, крохмаль, магнію стеарат, аеросил, тальк.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні препарати. Код АТС А05В А50.

Фармакологічнівластивості. Основнимдіючим компонентом препарату Ессел® Форте є есенціальні фосфоліпіди (субстанціяЕФЛ-НАБРОС), що являють собою дигліцеридні ефіри холінфосфорної кислотиприродного походження з перевагою поліненасичених жирних кислот, в основномулінолевої (70 %), ліноленової та олеїнової. Фосфоліпіди – основний елементструктури клітинної мембрани і клітинних органел, які впливають на проникністьклітинної мембрани. Вони підтримують функції клітинної мембрани: іонообмін,внутрішньоклітинне дихання, біологічне окислення, впливають на зв’язуванняферментів внутрішньоклітинного дихання в мітохондріях і окислювальне фосфорилюванняв енергетичному обміні клітин.У здоровихлюдей гепатоцити містять достатню кількість фосфоліпідів, та їх вмістзменшується при ушкодженнях печінки, що призводить до порушення функціїклітинної оболонки, особливо у мітохондріях. У наслідок фосфоліпідноїнедостатності відбувається порушення метаболізму жирів, яке, в свою чергу,призводить до жирової дегенерації печінки. Застосування Ессел® Форте нормалізуєфункцію печінки та активність ферментів шляхом прямого впливу на структурумембран гепатоцитів, нормалізує енергетичний баланс печінки.Вітаміни,що входять до складу препарату, виконують функцію коферментів у різнихбіохімічних ферментативних процесах.

Показання для застосування. Жирова дегенерація печінки різного генезу. Гострийта хронічний гепатит (включно цироз і кома). Порушення функції печінкивнаслідок інших захворювань. Алкогольне ушкодження печінки. Радіаційнийсиндром. Токсикози вагітних. Токсичні ураження печінки. Псоріаз.

Спосіб застосування та дози. Доза для дорослих становить 2 капсули, тричіна день. Курс лікування – 3 місяці. За необхідності курс може бути продовжений.При псоріазі курс лікування становить 2–3 місяці, у поєднанні ззагальноприйнятими методами лікування псоріазу.

Побічна дія. Ессел® Форте добре переноситься. Однак у хворих зісхильністю до проносів при застосуванні препарату у підвищених дозах можливевідчуття дискомфорту у ділянці шлунка.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Дані про передозування препаратувідсутні.

Особливості застосування. Ессел® Форте застосовують під час їди, нерозжовуючи і запиваючи достатньою кількістю води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Відсутні дані про несумісність препарату Ессел®Форте з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,прохолодному та недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z