Загружается, подождите...

Еспол (Espol)


основні фізико-хімічні властивості: мазь від світло-бурого дочервонувато-бурого кольору зі слабким специфічним запахом;

склад: 1 г мазі містить екстракту перцю стручкового 0,1 г, димексиду(диметилсульфоксиду) 0,03 г; допоміжні речовини: олія коріандру ефірна, олія лавандова ефірна,хлороформ, ланолін безводний, вазелін.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при м’язовому тасуглобовому болю. Код АТС М02АВ.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має місцевоподразнювальну, відволікаючу та аналгезуючу дію. Викликає розширення поверхневихсудин, гіперемію, відчуття теплоти та покращання кровообігу в шкірі тапідшкірній клітковині. Дія мазі починається за 10 – 15 хвилин після її втиранняв шкіру.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. М’язовий та суглобовий біль (невралгії, радикуліт,деформуючий артроз, люмбаго, попереково-крижовий радикуліт), забиття,розтягнення та розрив м’язів без порушення цілісності шкірних покривів,лікування наслідків вивихів та переломів.

Спосіб застосування та дози. Злегка втирають в шкіру 2-3 г мазі 2-3 рази надень. Для підсилення ефекту можна накласти суху зігріваючу пов’язку. Тривалістьлікування 1 – 10 днів.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції (свербіж, лущення шкіри,відчуття печіння у місці нанесення мазі). Ці явища швидко минають після відмінипрепарату.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату, порушення цілісності шкірних покривів, вагітність, лактація.

Передозування. Випадки передозування не описані. При правильномузастосуванні препарату передозування неможливе.

Особливості застосування. Застосування у дітей – з обережністю, незастосовувати зігріваючі пов’язки. Не допускати попадання мазі в очі та наслизові оболонки. Після застосування мазі слід вимити руки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На даний час не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місціпри температурі 12 - 15 ºС. Термін придатності - 2 роки. Не застосовуватипрепарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z