Загружается, подождите...

Есплант (Esplant)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, з двоопуклоюповерхнею, вкриті плівковою оболонкою темно-червоного або коричнево-червоногокольору;

склад: 1 таблетка містить кінського каштанусухого екстракту 0,2 г (у перерахуванні на есцин – 0,02 г (20 мг));допоміжні речовини: аеросил, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат,тальк, суміш для плівкового покриття (Opadry II Red).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.Есцин. Код АТС С05С Х03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ангіопротекторний,капіляростабілізуючий, протинабряковий, протизапальний засіб. Механізм діїесцину зумовлений стабілізацією лізосомальних мембран, гальмуванням вивільненняаутолітичних клітинних ферментів, внаслідок чого знижується розпадмукополісахаридів і поліпшуються трофічні процеси в стінках венозних судин іоточуючій сполучній тканині. Препарат зменшує патологічно підвищенусудинно-тканинну проникність, запобігаючи транскапілярній фільтраціїнизькомолекулярних білків, електролітів і води в міжклітинний простір, підвищуєтонус венозної стінки, усуває венозний застій (особливо у нижніх кінцівках),послаблює периферичні набряки, зменшує відчуття важкості у ногах, втоми,напруження, свербіж, біль. Фармакокінетика. При пероральному прийомі есцин швидко адсорбується,переважно з дванадцятипалої кишки. Підлягає вираженому ефекту “першогопроходження” крізь печінку. У тканинній рідині і плазмі крові есцин зв’язуєтьсяз білками (приблизно 84%) і холестерином. Метаболізується у печінці. Виводитьсяз організму із сечею та жовчю у вигляді метаболітів.

Показання для застосування. Хронічна венозна недостатність різного генезу та їїускладнення, у т.ч. функціональні порушення кровопостачання (набряки, судомилиткових м’язів, біль і відчуття важкості у ногах, варикозне розширення вен,трофічні зміни, гемороїдальні вузли), посттромбофлебітичний синдром, запальні іпісляопераційні набряки м’яких тканин.

Спосіб застосування та дози. Дорослим препарат призначають приймати по1–2 таблетки 3 рази на добу, після їди. Тривалість курсу лікування встановлюютьіндивідуально, залежно від ефективності і переносимості терапії. Курс лікуваннястановить 3 місяці.

Побічна дія. Дуже рідко можливі алергічні реакції (шкірнийвисип, свербіж), диспептичні явища (неприємні відчуття в епігастральнійділянці, нудота, діарея).

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування. На сьогодні симптоми передозування не описані.

Особливості застосування. У випадку виникнення диспептичних явищрекомендується перехід на прийом препарату під час їди. В період вагітностіприйом препарату припускається у III триместрі вагітності за відсутностінефропатії. Препарат не рекомендують призначати в період лактації і дітям черезвідсутність клінічного досвіду його застосування для лікування такої категоріїпацієнтів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місці при температурі невище 25оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z