Загружается, подождите...

Есфатил (Esphatil)


основні фізико-хімічні властивості: гель жовтуватого кольору, однорідноїконсистенцiї, зi специфiчним запахом;

склад: 100 г препарату містять бета-есцину - 1 г; гепарину натрію - 0,075 г(10000 МО); епікурону 130 Р - 1 г; допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, ніпагін, ніпазол, карбомер (карбопол934 Р або 974 Р NF), гліцерин, 15% розчин аміаку, олія лавандова, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при варикозному розширеннівен.Гепарин, комбінації. Код АТС С05В А53.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Виявляє протизапальну, протинабрякову та знеболювальнудію, поліпшує мікроциркуляцію і трофіку тканин.Фармакокінетика.Не вивчена.

Показання до застосування. У складі комплексної терапії хворих на гостру іхронічну венозну недостатність: варикозне розширення вен, поверхневі флебіти татромбофлебіти, болісна втомленість ніг, нічні судоми ікроножних м'язів,гематоми та набряки після ударів та розтягнень.

Спосіб застосування та дози. Гель наносять тонким шаром на набряклі таболісні ділянки 2-3 рази на добу. Курс лікування – 14 діб.

Побічна дія. Як правило добре переноситься. В окремих пацієнтівможливі явища місцевої непереносимості у вигляді незначного свербежу тапечіння, які зникають після відміни препарату.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість та підвищеначутливість до окремих компонентів препарату.

Передозування. Симптоми передозування не виявлені.

Особливості застосування. Запобігати попаданню препарату на слизові оболонки,щоб уникнути відчуття печіння. Жінкам в періоди вагітності і лактації можназастосовувати гель за такою самою схемою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Протизгортальна дія гепарину посилюється приодночасному застосуванні антикоагулянтів, антиагрегантів і нестероїдних протизапальнихзасобів. Алкалоїди ріжків пурпурових, тироксин, тетрациклін, антигістаміннізасоби, а також нікотин, зменшують дію гепарину.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці,при температурі не вище 25 оС. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z