Загружается, подождите...

Ескувіт (Eskuvit)


основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки, вкриті оболонкоюзеленого кольору;

склад: 1 таблетка містить екстракту сухого плодів каштанaкінського 0,04 г у перерахуванні на вміст есцину 50% та суху речовину (вперерахуванні на вміст есцину 50% та вологу 10% - 0,0444 г);допоміжні речовини: магнію карбонат основний,крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор молочний, натрію кроскармелоза,Opadry або гідроксипропілметилцелюлоза, твін-80, титану діоксид, барвникзелений Е 102.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючізасоби. Есцин. Код АТС ІЗ05С Х51**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Венотонізуючий, ангіопротекторний,протинабряковий, протизапальний засіб. Механізм дії есцину зумовленийстабілізацією лізосомальних мембран, гальмуванням вивільнення аутолітичнихклітинних ферментів. Препарат зменшує проникність і ламкість капілярів,запобігаючи транскапілярній фільтрації низькомолекулярних білків, електролітіві води в міжклітинний простір, підвищує тонус венозної стінки, усуває венознийзастій (особливо в нижніх кінцівках), зменшує периферичні набряки, трофічніушкодження стінок венозних судин, відчуття тяжкості в ногах, втому, напруження,свербіж, біль.Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо есцин швидкоадсорбується, переважно з дванадцятипалої кишки. Для препарату характернийефект “першого проходження” через печінку. У тканинній рідині і плазмі кровіесцин зв’язується з білками (приблизно 84%) і холестерином. Метаболізується впечінці. Препарат виводиться з організму з сечею і жовчю у вигляді метаболітів.

Показання для застосування. Хронічна венозна недостатність різногогенезу та її ускладнення, у тому числі функціональні порушення кровопостачання(набряки, судоми литкових м’язів, біль і відчуття тяжкості в ногах, варикознерозширення вен, трофічні зміни, гемороїдальні вузли), посттромбофлебітичнийсиндром, запальні і післяопераційні набряки м’яких тканин.

Спосіб застосування та дози. Дорослим препарат призначають по 1 таблетці(40 мг) 3 рази на добу, після їди. Курс лікування звичайно становить 3 місяці,за необхідності тривалість курсу може бути збільшена.

Побічна дія. Алергічні реакції, зрідка спостерігаютьсядиспептичні явища.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату; І - ІІ триместривагітності і період лактації; діти до 12 років.

Передозування. У випадку перевищення рекомендованих доз можливийбільш виражений прояв побічних ефектів.Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.Специфічного антидоту немає.

Особливості застосування. У разі виникнення диспептичних явищрекомендується перехід на прийом препарату під час їди. Під час вагітностіприйом препарату допускається в ІІІ триместрі вагітності за відсутностінефропатії. Під час лікування необхідно припинити годування груддю.Ескувіт не впливає на здатність керуватитранспортними засобами або механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Підсилює дію антикоагулянтів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z