Загружается, подождите...

Есавіт (Esavit)


основні фізико-хімічні властивості: м'які желатинові капсули коричневогокольору;

склад: 1 капсула містить лецитину 300 мг, тіамінумононітрату 6 мг, рибофлавіну 6 мг, піридоксину гідрохлориду 6 мг,ціанокобаламіну 6 мкг, нікотинаміду 30 мг, токоферолу ацетату 6 мг; допоміжні речовини: олія гідратованаовочева, віск бджолиний білий, галат пропіленовий, олія соєва, желатин,гліцерин, сорбітолу розчин, вода очищена, метилпарабен, пропілпарабен, титанудіоксид, барвник коричневий.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні препарати. Код ATC А05В А50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Лецитин (есенціальніфосфоліпіди, речовина EPL) нормалізує обмін ліпідів і білків, сприяє підвищеннюдетоксикаційної активності печінки та відновленню її клітинної структури завдякинормалізуючій дії на ферментні системи, що залежать від фосфоліпідів. Комплексвітамінів, які містяться в препараті, посилює вплив лецитину на основнібіохімічні процеси, що відбуваються у печінці. Есавіт нормалізує функціюпечінки і активність ферментів, сприяє регенерації гепатоцитів, стабілізує жовчі оптимізує енергетичний баланс печінки.Фармакокінетика. Дія Есавіту є сукупною дією компонентів субстанціїEPL, тому проведення кінетичних досліджень не є можливим; усі разом компонентине можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієї жпричини неможливо виявити і метаболіти препарату.

Показання для застосування. -Хвороби печінки: жирова дистрофія,реабілітаційний період гострого гепатиту, хронічні гепатити, компенсований цирозпечінки, ураження печінки внаслідок дії алкоголю, токсичних речовин,медикаментів, печінкова патологія, спричинена цукровим діабетом, вірусними,аутоімунними та іншими захворюваннями;-профілактика атеросклерозу,гіперхолестеринемії, гіпертригліцеридемії;-радіаційний синдром, променева хвороба,синдром хронічної втомленості, період реабілітації хворих після тяжкихзахворювань, що супроводжувались інтоксикацією.

Спосіб застосування та дози. Есавіт приймають внутрішньо по 1 - 2капсули 2 - 3 рази на день. Капсули ковтають цілими під час їди, запиваючиневеликою кількістю води. Дози препарату і тривалість курсу лікування визначає лікаріндивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру і ступеня тяжкостіпатологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, досягнутоготерапевтичного ефекту та переносимості препарату. В середньому курс лікуванняповинен тривати не менше 3 місяців, за необхідності він може бути продовженийабо проведений повторно.

Побічна дія. Шлунково-кишкові розлади: нудота, біль уживоті, пронос.Побічні ефекти можуть бути зменшені призастосуванні мінімально ефективної дози препарату з меншою тривалістю курсулікування.

Протипоказання. Індивідуально підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. Симптоми: при передозуванні можливі нудота, блювання, біль вепігастральній ділянці. Лікування: після промивання шлунка застосовуютьнеобхідні заходи симптоматичної та підтримуючої терапії.

Особливості застосування.У період застосування препарату слід утримуватися від вживанняалкоголю.Вагітність і лактаціяСлід враховувати, що застосування полівітамінних препаратів у Iтриместрі вагітності не рекомендується. В інші періоди вагітності та під часлактації Есавіт можна приймати за призначенням і під контролем лікаря.Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла, недоступному длядітей місців, при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 2 роки. Не допускаєтьсязастосовувати препарат після дати, зазначеної на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z