Загружается, подождите...

Еректил (Erectyl)


міжнародна і хімічна назви: Sildenafilum;

основні фізико-хімічнівластивості: таблетки білого з сіруватим відтінком кольору;

склад: 1 таблетка міститьсилденафілу цитрату у перерахуванні на силденафіл - 0,05 г (50 мг);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,натрію кроскармелоза, алюмінію гідроксид, магнію стеарат, полівінілпіролідоннизькомолекулярний медичний, аеросил.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засіб, щозастосовується при порушеннях ерекції. Код АТС G04B X.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат відновлює порушену здатністьдо досягнення і підтримання ерекції та забезпечує природню відповідь насексуальне збудження. Силденафіл є потужним і селективним інгібітором цГМФ -специфічної фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ5), яка відповідає за розпад цГМФ(циклічний гуанозинмонофосфат) у кавернозному тілі. Препарат стимулюєвивільнення оксиду азоту (NO) у кавернозному тілі при сексуальній стимуляції,активуючи гуанілатциклазу, і пригнічує специфічну ФДЕ5. При цьому значнопідвищується рівень цГМФ, що призводить до розслаблення гладких м’язів іпосилення кровотоку у кавернозному тілі.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньопрепарат швидко всмоктується. Концентрація силденафілу в плазмі крові післяперорального прийому натщесерце досягає максимального значення протягом 30-120хв. (в середньому 60 хв.). Абсолютна біодоступність при прийомі внутрішньо всередньому становить 41% (25-63%). Фармакокінетика Еректилупри прийомівнутрішньо в рекомендованому діапазоні доз (25-100 мг) є лінійною. При прийоміЕректилу разом з жирною їжею швидкість всмоктування знижується, періоддосягнення максимальної концентрації збільшується на 60 хв, а максимальнаконцентрація в плазмі крові знижується в середньому на 29%. Силденафілметаболізується головним чином дією СУР3А4 (основний шлях) і СУР2С9 мікросомальнихізоферментів печінки. Період напіввиведення (Т1/2) препаратустановить приблизно 4 год. Силденафіл виводиться у вигляді метаболітів восновному з калом (майже 80% введеної дози) і меншою мірою з сечею (десь 13%введеної дози).

Показання для застосування. Порушення ерекції.

Спосіб застосування і дози. Внутрішньо по 50 мгза 1 год до коїтусу. У разі необхідності доза може бути збільшена до 100 мг (небільше) або знижена до 25 мг на добу.

Побічна дія. З бокусерцево-судинної системи: головний біль, припливи, вазодилатація.З боку ЦНС: запаморочення, підвищення м’язовоготонусу, безсоння.З боку органів ШКТ:диспепсія, діарея, нудота.З боку опорно-рухового апарата: біль у м’язах ісуглобах.З боку органівреспіраторної системи: закладеність носа, фарингіт, риніт, синусит, інфекціїдихального тракту, розлади дихання.З боку органів чуття:незначне порушення зору (сприйняття кольорів, чіткість), кон’юнктивіт.З боку шкірних покривів: висипання.З боку сечостатевоїсистеми: інфекції сечовивідних шляхів, розлад функції передміхурової залози.Інші: астенія, біль ( уживоті , спині та ін.), симптоми грипу, у поодиноких випадках - пріапізм.

Протипоказання. Гіперчутливість докомпонентів препарату; одночасне застосування донаторів оксиду азоту абонітратів (нітритів) у будь-яких формах. Препарат не призначають дітям.

Передозування. Передозуванняпрепарату проявляється посиленням побічних реакцій. Лікування симптоматичне;гемодіаліз не ефективний.

Особливості застосування. З обережністюпризначають при захворюваннях серцево-судинної системи, анатомічній деформаціїстатевого члена (ангуляція, кавернозний фіброз, хвороба Пейроньє та ін.),виразковій хворобі, пігментному ретиніті, серпоподібноклітинній анемії,множинній мієломі або лейкемії. Не слід призначати чоловікам, для якихсексуальна активність небажана.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Безпечність та ефективність застосування Еректилу в комбінації з іншимизасобами, призначеними для лікування порушень ерекції, не вивчалися, томуподібні комбінації використовувати не рекомендується. Препарат посилюєгіпотензивну дію нітратів, через що одночасне використання Еректилу разом знітратами або донаторами оксиду азоту протипоказане.

Умови і строки зберігання. Зберігати внедоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці. Термін придатності– 2,5 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z