Загружается, подождите...

Ентерол 250 (Enterol 250)


міжнародна назва: Saccharomyces boulardii;

основні фізико-хімічні властивості: порошок світло-коричневого кольору унепрозорих капсулах з запахом дріжджів;

склад: кожна капсула містить ліофілізовані дріжджіСахароміцети буларді 282.5 мг (що є відповідно 250 мг ліофілізованих дріжджівта 32,5 мг лактози);допоміжні речовини: магнію стеарат; для однієї желатинової капсули:желатин, титану діоксид.

основні фізико-хімічні властивості: порошок кремово-білого кольору зхарактерним фруктовим запахом;

склад: кожен пакетик містить

ліофілізованідріжджі Сахароміцети буларді 282.5 мг(що є відповідно 250 мг ліофілізованих дріжджів та 32,5 мг лактози);допоміжні речовини: левульоза (фруктоза), кремнезем колоїднийбезводний, штучний ароматизатор “тутті фрутті”.

Форма випуску. Капсули та пакетики.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати. Код АТС: A07F A02.

Фармакологічні властивості.фармакодинаміка.Ентерол 250 відновлює мікрофлору кишечнику і маєвиражену етіопатогенетичну антидіарейну дію. Під час проходження черезкишково-шлунковий тракт Saccharomyces boulardii чинять біологічнузахисну дію відносно нормальної кишкової мікрофлори. Головні механізми дії Saccharomycesboulardii:прямий антагонізм (антимікробна дія), що зумовлена здатністю Saccharomycesboulardii пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмівта грибів, що порушують біоценоз кишечнику, таких як: Clostridium dificile,Clostridium pneumoniae, Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candidakrusei, Candida pseudotropical, Salmonella typhi, Ecsherichia coli, Shigelladysenteriae, Proteus, а також, Enthamoeba hystolitica, Lambliae; антитоксинна дія зумовлена виробленням протеаз, що розщіплюють токсинта рецептор ентероциту, з яким зв‘язується токсин (особливо відносноцитотоксину А, Clostridium dificile);антисекреторна дія зумовлена зниженням цАМФ в ентероцитах, щопризводить до зменшення секреції води та солі у просвіт кишешнику;підсилення неспецифічного імунного захисту за рахунок підвищення продукціїIgA та секреторних компонентів інших імуноглобулінів;ферментативна дія обумовлена підвищенням активності дисахаридаз тонкогокишечнику (лактази, сахарази, мальтази);трофічний ефект у відношенні слизової оболонки тонкої кишки за рахуноквизволення сперміну та спермідину.Генетично обумовлена стійкість Saccharomycesboulardii до антибіотиків обгрунтовує можливість їх одночасногозастосування з антибіотиками для захисту нормального біоценозу кишковоготракту.Фармакокінетика.Післяприйому препарату швидко досягається висока концентрація Saccharomycesboulardii у товстому кишечнику, яка підтримується протягом 24 годин. Saccharomycesboulardii не проникають у системний кровообіг та мезентеріальні лімфатичнівузли. Після закінчення лікування Saccharomyces boulardii повністювиводяться з калом протягом 3-5 днів.

Показання для застосування. Лікування гострої бактеріальної та вірусної діареї у дітей та дорослих.Профілактика та лікування колітів та діареї, пов’язаних з прийманнямантибіотиків. Профілактика та лікування псевдомембранозного коліту та рецидивнихзахворювань, зумовлених Clostridium dificile. Лікування синдрому подразнення товстого кишечнику. Профілактика діареї, пов’язаної з довгостроковим ентеральним живленням.

Спосіб застосування та дози. Новонародженим та дітям до одного року: по ½ пакетика 2 рази надень. Дітям від 1 до 10-ти років: 1 пакетик 2 рази на день.Дорослим та дітям старшим 10 років: по 1-2 капсули чи пакетики 2 разина день. Рекомендований термін лікування:- гостра діарея 3-5 діб;лікування дисбактеріозу та хронічного діарейного синдрому: 10-14 діб;профілактика та лікування антибіотик-асоційованої діареї тапсевдомембранозного коліту: Ентерол 250 призначається разом з антибіотиками вдозі 2 капсули чи 2 пакетики 2 рази на добу з першого дня застосування антибіотиків.Капсулу рекомендовано запивати водою. Вміст пакетика змішати з молокомабо водою. Не вживати разом з дуже гарячою або холодною їжею чи рідиною, щоб незнизити активності Saccharomyces boulardii.

Побічна дія. В окремих випадках можливий короткочасний дискомфортв епігастрії, що не потребує припинення лікування.

Протипоказання. Гіперчутливість до будь якого з компонентівпрепарату.

Передозування. При дотримуванні вимог до способу застосуванняпередозування неможливе.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не приймати одночаснозантигрибковими засобами при їх пероральному або комплексному застосуванні.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі(15-25ºС) у недоступному для дітей місці. Термін придатності: 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z