Загружается, подождите...

Ентерокінд (Enterokind)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна, в'язка рідина;

склад: 100 г розчину містять Chamomilla D6 10 г, Cina D6 10 г, Colocynthis D610 г, Lac defloratum D6 10 г, Magnesium chloratum D6 10 г;допоміжні речовини: гліцерин 85%, вода очищена, ксиліт;

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Активні інгредієнти препарату усувають біль уживоті (у тому числі “кишкові коліки”) і метеоризм у дітей грудного тамолодшого віку.

Показання для застосування. Функціональні кишкові розлади, які супроводжуютьсяболем у животі (у тому числі “кишковими коліками”) і метеоризмом у дітейгрудного та молодшого віку.

Спосібзастосування

та дози.Діти від 0 до 6 років:- при гострих симптомах - по 3 краплі розчинущогодини, але не більше 6 разів на добу;- після ослаблення симптоматики- по 3 краплі розчину 3 рази на добу.Курс лікування: 3– 6 днів.Розчин приймати за півгодини до або через півгодини після їди, давшидитині потримати його якийсь час у роті перед тим, як проковтнути.При лікуванні грудних дітей розчин можна розвести в невеликій кількостіводи (наприклад, у чайній ложці). При відсутності поліпшення після закінчення 3 днів лікування препаратомабо при частому повторенні симптомів слід змінити тактику лікування.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Дотепер не відомі.

Передозування. Не виявлене.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадкуслід знизити частоту і дозування препарату і, після регресії небажанихсимптомів, відновити прийом препарату відповідно до інструкції. У разівираженого первинного погіршення, що супроводжується поганою переносимістюпрепарату, слід припинити його застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25ºC) у недоступному для дітей місці.Термінпридатності 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z