Загружается, подождите...

Ентерожерміна (Enterogermina)


основні фізико-хімічні властивості: безбарвна опалесцентна рідина без запаху;

склад: 1 флакон (5 мл) містить 2 х 109 спорполірезистентного штаму Bacillus clausii;допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Суспензія для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати. Код АТСА07F А49.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат Ентерожерміна – суспензіяспор Bacillus clausii, які звичайно присутні в кишечнику та не виявляютьпатогенної активності.Завдяки дії Bacillus clausii препарат відновлюєкишкову мікрофлору, змінену в результаті лікування лікарськими засобами, якіпризводять до дисбактеріозу. Крім того, завдяки здатності Bacillus clausiiсинтезувати різні вітаміни, особливо групи В, препарат сприяє корекціїдисвітамінозу, спричиненого застосуванням антибіотиків або хіміотерапевтичнихпрепаратів. Завдяки метаболічній активності Bacillus clausii застосуванняпрепарату дозволяє досягти неспецифічного антигенного та антитоксичного ефекту.Фармакокінетика. Завдяки високій резистентності дохімічних і фізичних агентів спори Bacillus clausii проходять неушкодженимикрізь бар’єр шлункового соку в кишечний тракт, де вони перетворюються в метаболічноактивні вегетативні клітини.

Показання для застосування. Лікування та профілактика кишковогодисбактеріозу.

Спосіб застосування та дози. Дорослі – по 1 флакону 2–3 рази на добу,діти – по 1 флакону 1–2 рази на добу. Можлива зміна дозування залежно від станупацієнта. Термін лікування встановлюється залежно від стану пацієнта таперебігу захворювання.Суспензію необхідно приймати через однакові проміжки часу. Передзастосуванням вміст флакона струшують і розводять у підсолодженій воді, молоці,чаї або в апельсиновому соці.Наявність видимих часток у флаконі (внаслідок агрегації спор) невпливає на якість препарату.

Побічна дія. Дотепер про побічну дію препарату повідомлень ненадходило.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.

Передозування. Дотепер не надходило повідомлень про клінічні проявипередозування препарату.

Особливості застосування. Препарат має високий ступень гетерологічноїрезистентності до антибіотиків, що дозволяє застосовувати його як для профілактикизміни мікрофлори кишечнику, спричиненої селективною дією антибіотиків (особливоантибіотиків широкого спектра дії), так і для відновлення вже порушеногобалансу мікрофлори кишечнику.Препарат не взаємодіє з такими антибіотиками: пеніцилін, цефалоспорини,тетрацикліни, макроліди, аміноглікозиди, новобіоцин, хлорамфенікол,тіамфенікол, лінкоміцин, ізоніазид, циклосерин, рифампіцин, налідиксова кислотата піпемідова кислота.Якщо препарат призначається одночасно з антибіотиками, його слідзастосовувати між двома прийомами антибіотика.Вагітність і годування груддю. Протипоказань щодо застосуванняпрепарату в періоди вагітності та годування груддю немає.Вплив на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, якіпотребують підвищеної уваги. Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Даних про взаємодію препарату з іншимилікарськими засобами немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі від +15 до +30ºС. Термін придатності (у нерозкритому флаконі)- 2 роки.Щоб уникнути забруднення суспензії, не можна відкривати флаконзаздалегідь.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z