Загружается, подождите...

Енбукрилат (Enbukrilat)


міжнародна назва: n-бутилціаноакрилат;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина голубого кольору.

склад: n-бутилціаноакрилат; 1 ампула містить 0,15 г або 0,25 г, або 0,5 г n-бутилціаноакрилату;

Форма випуску. Клей.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.Код АТС D03 A Х50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. N-бутилціанокрилат добре зволожує поверхню, на яку йогонаносять. Полімеризація відбувається протягом 10 секунд. Має антибактеріальнудію.

Показання для застосування. Наноситься на хірургічні рани післяопераційних втручань: грижа, апендицит, водянки яєчка, а також після біопсії,лапаратомії. У хірургії внутрішніх органів застосовують для закриттяперфорацій. У хірургічній стоматології використовують після оперативноговтручання на тканинах періодонту. У пластичній хірургії застосовують прирозрізах рубців, ураженнях шкіри при опіках, для загоєння проколів мочки вуха.При оперативних втручаннях в гінекології та акушерстві – для закриття післяепізіотомії, при кесаревому розтині, трубектомії. У дитячій хірургії – наносятьна невеликі рвані рани, у шлунково-кишковій хірургії застосовують принакладанні анастомозів тонкої кишки під час інвагінації, пораненнях печінки тапідшлункової залози. В ортопедичній хірургії застосовують для співставленняхрящів, трансплантації кісток. В урогенітальній хірургії застосовують длявідновлення травмованих нирок, реанастомозу сечоводу. В офтальмологіїзастосовують при перфорації та трансплантації рогівки.

Спосіб застосування та дози. Рідину нанести на прозору плівку і нею жзакрити рану. Голубе забарвлення дозволяє легко визначити закриття рани. Через10 секунд плівку видалити.

Побічна дія. Надмірне нанесення рідини на плівку призводить допорушення співставлення тканин.

Протипоказання. Інфіковані рани, хірургія судин. Не можна наноситина поверхню мозку та нервів.

Передозування. Випадки передозування не спостерігались. Особливостізастосування. Кожна ампула Енбукрилату призначена для 1 застосування.Препарат має бути використаний відразу після відкриття ампули.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами невстановлена.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі від +2 до +8 °С ухолодильнику, у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 1,5 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z