Загружается, подождите...

Елеутерококу екстракт рідкий (Eleutherococci extractumfluidum)


основні фізико-хімічні властивості: темно-коричневого кольору рідина, прозора втонкому шарі, з своєрідним специфічним запахом;

склад: рідкий екстракт (1:1) на 40 % спирті етиловому ізкореневищ з коренями елеутерококу, що містить комплекс біологічно активнихречовин (глікозиди, ефірна олія, смоли, камедь, ліпіди, крохмаль).

Форма випуску. Екстракт для перорального застосування, рідкий.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. АТС А13А.

Фармакологічні властивості. Препарати елеутерококу сприяють збудженнюцентральної нервової системи, посиленню рухової активності таумовно-рефлекторної діяльності ; виявляють також гонадотропну дію.Екстракт елеутерококу підвищує працездатність, зменшує втомлюваність,загострює зір. У людей похилого віку, які займаються спортом, під впливомпрепарату покращуються гемодинамічні показники.

Показання для застосування. Показаний для стимуляції фізичної та розумовоїпрацездатності, підвищення опірності організму до несприятливих зовнішніхвпливів, як тонізуючий засіб при травматичних і токсикоінфекційних астено -іпохондричних станах.

Спосіб застосування та дози. Якщо лікар не призначив інакше, рекомендуєтьсяприймати по 20-30 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курслікування – 25-30 днів.

Побічна дія. Підвищена чутливість до препарату, щосупроводжується безсонням, дратівливістю, тривожними станами.

Протипоказання. Підвищена збудливість, лихоманкові стани.

Передозування. При передозуванні спостерігаються станироздратування, тривоги, туги. Відміна препарату призводить до нормалізаціїстану пацієнта.

Особливості застосування. У разі тривалого невикористання препарату, допускаєтьсявипадання осаду, тому перед прийомом флакон необхідно декілька разів збовтати.Слід уникати прийому препарату ввечері.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можна призначатиу поєднанні зіснодійними та седативними засобами (на ніч).

Умови та термін зберігання. Зберігати в прохолодному, захищеному відсвітла місці, недоступному для дітей.Термін зберігання - 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z