Загружается, подождите...

Ехінацеїсироп (Echinaceasyrup)


основні фізико-хімічнівластивості: густувата рідина від світло-жовтого до червонувато-бурого кольору, зароматним запахом;

склад: 100 г сиропу містять 30 гнастою у співвідношенні 1:10 на воді очищеній з кореневищ і коренів ехінацеїпурпурової;допоміжні речовини: цукор, кислота лимонна,спирт етиловий 96%, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. АТС L03AX14**.

Фармакологічні властивості.Комплексдіючих речовин ехінацеї пурпурової підвищує фагоцитарну активність нейтрофіліві макрофагів, стимулює синтез інтерлейкіну-1, стимулює трансформаціюВ-лімфоцитів у плазматичні клітини, покращує функції Т-хелперів. Полісахаридиінулін, левулоза та бетаїн покращують процеси обміну, особливо в печінці танирках.

Показання для застосування.Профілактиката лікування (у складі комбінованої терапії) вірусних, бактеріальних інфекцій верхніхдихальних шляхів, ротової порожнини, сечовивідних шляхів.

Спосіб застосування тадози. Препаратзастосовують перорально. Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 2 – 3чайні ложки 3 рази на добу. Для досягнення позитивного ефекту препарат слідзастосовувати не менше тижня, але не більше 8 тижнів без перерви.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату та рослин родини айстрових, цукровий діабет, туберкульоз,лейкоз, аутоімунні захворювання, колагенози, розсіяний склероз, СНІД, періодивагітності та лактації, дитячий вік до 12 років.Передозування. Припередозуванні можливі нудота, блювання, порушення випорожнення, безсоння,підвищена збудливість нервової системи. Терапія – симптоматична.Особливості застосування. Оскільки доскладу препарату входить спирт етиловий, сироп не рекомендується призначати вперіоди вагітності та лактації. Досвід застосування для профілактики талікування інфекцій у дітей до 12 років відсутній.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігати у захищеному від світламісці при температурі 8 - 15°С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z