Загружается, подождите...

Ехінацеяфорте др. тайсс (Echinaceaforte dr. theiss)


міжнародна назва

: Еchinaceaе;

основні фізико-хімічні властивості

: рідина від коричневого дочервонувато-коричневого кольору, з характерним запахом і смаком;

склад

: 100 мл крапель містять 75.6 мл сокуз трави свіжої квітучої ехінацеї пурпурової (Herba Echinaceae purpureae) (1,5-2,5: 1); 1 мл розчину відповідає 20 краплям;допоміжна речовина: спирт етиловий. Містить22 % об. алкоголю.

Форма випуску. Краплі для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулюючі засоби. АТСL03А Х13**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат Ехінацея форте Др. Тайссвиявляє імуностимулюючу дію. Збільшує кількість лейкоцитів і клітин селезінки,стимулює фагоцитарну активність гранулоцитів.Фармакокінетика. Дані про фармакокінетикуне представлені, тому що в даному випадку йдеться про складну суміш природнихречовин, яка не може бути стандартизована за одним компонентом.

Показання для застосування. Підтримуюча терапіярецидивуючих інфекцій дихальних і сечових шляхів.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти старше 12років приймають по 55 крапель (2,75 мл) 3 - 4 рази на день.Дітям від 1 до 12 років рекомендується такедозування: Діти від 1 до 6 років. Денна доза - від 2 до 4 мл Діти від 6 до 12 років. Денна доза - від 6 до 8 мл При прийомі 3 рази на день Від 13 до 27 крапель 3 рази на день Від 40 до 53 крапель 3 рази на день При прийомі 4 рази на день Від 10 до 20 крапель 4 рази на день Від 30 до 40 крапель 4 рази на день Краплі можна приймати нерозбавленими аборозбавленими водою в чайній ложці, незалежно від прийому їжі. Курс лікування -не більше 8 тижнів.

Побічна дія. В окремих випадках можутьмати місце реакції надчутливості. При застосуванні ліків, рецептура яких міститьехінацею, спостерігалися висипи на шкірі, свербіж, зрідка - набряк обличчя,задишка, запаморочення і зниження кров’яного тиску.

Протипоказання. Препарат Ехінацея фортеДр. Тайсс не слід застосовувати при прогресуючих системних захворюваннях, такихяк туберкульоз, лейкемія або захворювання, подібні до лейкемії (лейкоз),ревматичні захворювання сполучної тканини (колагенові хвороби), розсіянийсклероз, СНІД, ВІЛ-інфекції та інші аутоімунні захворювання. Препарат Ехінацеяфорте Др. Тайсс не можна приймати при відомій надчутливості до рослин родиниайстрових.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Взаємодія поки що невідома.

Передозування. До цього часу про випадкипередозування повідомлень не було.

Особливості застосування. Жінкам слід уникати використанняпрепарату Ехінацея форте Др. Тайсс протягом вагітності та годування груддю,хоча ніякі повідомлення про шкідливі ефекти цього препарату не надходили.Препарат Ехінацея форте Др. Тайсс містить 22 % об.алкоголю. Це слід враховувати при керуванні механізмами та автомобілем.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі, в місцях, недоступних для дітей.Термін зберігання - 3 роки. Після відкриття флакону його вміст придатний довживання протягом 4 тижнів.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z